Bmw 330 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 228
Opel , 47
Audi , 16
Renault , 5
Škoda , 5
Citroën , 4
Fiat , 4
Ford , 3
Daihatsu , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Mazda , 2
MG , 2
Peugeot , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 330 ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 330 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 22:40 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 2.0 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

C classe 220 cdi 157000km

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:14 ,

bmw 330 benzin

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:40 ,

Fiat punto van

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:39 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:28 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:02 ,

Seat Alhambra 2015

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 22:06 ,

X5 per pjes Auto PjesServis Fidi

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Sht 13:51 ,

Renault Laguna 2.0 DCI 2008

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:19 ,

BMW 320d AUTOMATIK M-PACKET

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 10:18 ,

Shes Bmw 318dizell

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:09 ,

BMW E46 330 XD 4x4 SHITET PER PJES

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 12:59 ,

Vw golf 7 1.6 TDI dizell viti 2013

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 16:44 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 22:28 ,

Passat B8 2015 RKS

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 15:23 ,

BMW 330d

Histora e veturës

5 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 20:15 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 17:30 ,

Bmw e90 330d

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 09:26 ,

Bmw 330 CI

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Gush 21:56 ,

Bmw 330 CI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gush 20:22 ,

Bmw 330 xd

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 12:00 ,

BMW 650i M packet xDrive

Histora e veturës

31 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 00:14 ,

Shitet BMW GT 320 e bardh, viti 2018

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:17 ,

VW jetta

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 14:06 ,

Audi Q7 3.0 tdi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 15:13 ,

Bmw M5 Competirion 2021

Histora e veturës

115 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 08:59 ,

BMW 330 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:51 ,

BMW individual 330 xi M Paket

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 12:52 ,

BMW 330 GT XDrive 2015

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 16:39 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

Histora e veturës

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 330 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione