Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1349
BMW , 1235
Audi , 393
Opel , 304
Ford , 98
Peugeot , 97
Renault , 84
Citroën , 73
Fiat , 65
Seat , 40
Škoda , 28
Alfa Romeo , 23
Hyundai , 19
Jeep , 19
Land Rover , 18
Volvo , 14
Toyota , 13
Mitsubishi , 13
Nissan , 11
Kia , 10
Smart , 10
Chrysler , 9
Suzuki , 9
Dodge , 9
Mazda , 8
MINI , 7
Acura , 6
Rover , 6
Honda , 6
Daihatsu , 6
Lancia , 6
Chevrolet , 6
Jaguar , 5
Dacia , 3
Alpina , 3
Daewoo , 3
Porsche , 3
Zastava , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:11
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:43 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Vetura , Prishtinë

blej vetura te aksidentuara

Sot 20:33
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

Sot 20:32 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te ndryshme pa dogan qe nuk doganohen

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 320d

6 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:20 Vetura , Gjilan

BMW 5 Automatik RKS

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Vetura , Prishtinë

Shitet X6 M40D 2016 Sound Sistem Gjerman

39 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:49 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 118 , 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:43 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura BMW 118 , 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 S Line 3.0 TDI - RKS - ViTI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:24 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:24 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 tdi - RKS - viti - 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT R-LINE 2.0 TDI DSG / MEW MODEL / ME DOGAN

22 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:01 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 BI-TDI 3X-Rline DSG Panoram 2016

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 -2.0 TDI-Automatik-DSG- Pa Doganë

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 Vetura , Prishtinë

Vw Polo -7- 1.4 TDI viti 2016-facelift-me Dogane te pagume

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 Vetura , Prishtinë

FORD CONNECT 1.8 TDCI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 2.2 CDTI AUTOMATIK FULL EXTRA

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 Vetura , Skenderaj

Mercedes C 250cdi ���� Automatik 7G Tronic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:45 Vetura , Prishtinë

AUTOMATIK OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIV 2013 NGA ZVICRRA

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A4 allrond 4x4 3.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:30 Vetura , Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:27 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:57 Vetura , Prishtinë

MERCEDES VANEO 1.7 CDI, VITI 2005, ME KLIM

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:24 Vetura , Vushtrri

BMW 530d (Dizell) / AUTOMATIK / Pa DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 3X R-Line

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Vetura , Vushtrri

VW Golf 4 1.9 TDI / Pa DOGAN

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 AUTOMATIK-DSG 2.0 TDI RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA - 2.0 DIZELL CDTI - VITI 2011 - 1 VIT RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI - VITI 2014 - AUTOMATIK F1 - PANORAM - RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw 530 në kategorinë Vetura | Tata
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | Ford
  • Bmw 530 në kategorinë Makina
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • Bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • bmw 530d në kategorinë Vetura | BMW | 535 | Seri 5
  • Bmw 5 në kategorinë Vetura | Audi | A5
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • Bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • bmw 530 në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione