Bmw 520i | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

BMW , 80
28 Sht 20:26 ,

BMW 520i E39 Automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 15:25 ,

Shitet bmw 520i

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:55 ,

Bmw E34 520i

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 11:08 ,

Shes urgjent BMW E34 520i 24V 1990

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 11:55 ,

Shes bmw 520i

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 14:46 ,

Shes BMW 520i indvidual

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 15:07 ,

shitet ndrrohet bmw 520i benzin rks i skaduar

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:08 ,

BMW E39 528i (2.8) - Automatik-Steptronic 194PS

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:57 ,

BMW 530 benzin

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 16:41 ,

BMW 520

101 010 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 14:13 ,

Bmw

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 22:34 ,

BMW E34 520i 24V

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:40 ,

Bmw 520

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 17:49 ,

Shes Bmw

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Nën 09:22 ,

BMW 520i M-pacet

2 555 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 20:33 ,

BMW 520i

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 23:05 ,

Shitet Makina BMW 5 520i E60 Naft (Disel) Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 22:52 ,

BMW 5 (520i) E60 Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 11:01 ,

Bmw 520i Automatik

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 10:49 ,

Bmw 520i Automatik

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 11:46 ,

Bmw 520i Benzin-Plin Viti 90 Regjistrim deri shtat

680 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 09:03 ,

Bmw 520i 2004

5 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:05 ,

Shes BMW 520i ,NDRRIM I MUNDSHEM

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 20:46 ,

U SHIT FLM MERRJEP .BMW full ekstra 520i������

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 19:56 ,

shitet ndrrohet bmw 520i rks edhe 6muj

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Pri 00:55 ,

Bmw 520i

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 16:52 ,

Shes ose nderroj bmw 520i

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 10:07 ,

Urgjent BMW 520i

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 21:45 ,

BMW 520i per pjese

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 23:02 ,

Bmw 520i

6 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 23:39 ,

Bmw 520i 2.0 24v

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Gush 17:59 ,

Bmw 520i Benzin

6 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 00:08 ,

Shes ndrroj bmw 520i

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 14:57 ,

Bmw520

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 05:03 ,

Bmw 520i

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 12:30 ,

Shitet dhe ndrrohet BMW 520I

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 01:17 ,

Shes bmw e60 5 rks

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 07:34 ,

Bmw 520i

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 18:07 ,

Bmw 520i

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 18:34 ,

BMW E34 520i 24V RKS 8MUAJ

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:13 ,

BMW 520 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 09:54 ,

Shitet urgjent Bmw520

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 14:38 ,

Urgjent Shitet dhe ndrrohet BMW 520

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 19:02 ,

Shitet Bmw 520I 98

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 17:16 ,

Bmw 520 i

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 22:05 ,

Bmw 520i

3 000 EUR

14 Jan 13:12 ,

bmw 520i. manual 6 shpejtsi rks

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim