Bmw dizell | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 1140
Opel , 96
Audi , 52
Renault , 28
Peugeot , 27
Ford , 26
Fiat , 17
Seat , 15
Citroën , 11
Rover , 7
Nissan , 5
Hyundai , 5
Škoda , 4
Volvo , 4
Toyota , 3
MINI , 3
Kia , 3
Dodge , 3
Smart , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw dizell,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw dizell Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:58 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:58 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA LAND CRUISER

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:25 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:16 ,

1����Luxury Touring Line XD.535 Dizell +Eko.pro

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Shes BMW 530 3.0d Automatik

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:11 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:01 ,

BMW X3

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

BMW 320 DIZELL RKS 8 MUJ VITI 2002 EXTRA

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:03 ,

Rover 2.0 Dizell

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:46 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

BMW X 1 DIZELL NGA ZVICRRA

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

BMW 320 DIZELL 2.0 XDRIVE VITI 2012 PA DOGAN FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

Shes BMW 320 D touring.2.0 dizell.Viti 2007.

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:26 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 2 muj rregjistrim

670 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

BMW 116 2.0 DIZELL 2011

7 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:28 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:26 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:25 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

VW AUDI A4 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline BMT

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 ,

AUDI A4 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:21 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:18 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

Mercedes Benz E 220

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:16 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

SEAT LEON ST 1.6

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw dizell | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione