Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw i 18 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 223
Opel , 14
Audi , 10
Suzuki , 2
Honda , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
DeTomaso , 1
Jaguar , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Pontiac , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw i 18,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw i 18 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:11 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:35 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 20:26 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 14:54 Vetura , Pejë

BMW X3 30d X-DRIVE ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:53 Vetura , Pejë

BMW GT 320D M-Packet X-Drive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 09:33 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 2.4D5 AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 17:36 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 17:35 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 09:08 Vetura , Prishtinë

MAYBACH S560 I DOGAUAR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Mar 15:39 Vetura , Mitrovicë

BMW 320d XDrive

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 01:49 Shitorja Vetura , Vushtrri

BMW 116D DIZEL 2.0D

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 01:48 Vetura , Prizren

Shitet Bmw 118D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:29 Vetura , Besianë

Nissan Patrol 420Hp

22 000 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:12 Vetura , Klinë

Shitet BMW 325e 1986 2.7

16 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:55 Vetura , Prishtinë

Honda

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 13:02 Vetura , Pejë

BMW 216D RKS

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 18:31 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 17:09 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 16:46 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 18:11 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 12:01 Vetura , Gjilan

Bmw 120d 177ps M-paket plus Edition 2011

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:01 Vetura , Gjilan

Bmw 120d 177ps M-paket plus Edition 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:16 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 00:21 Vetura , Prishtinë

BMW 118D 2011 FACELIFT

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

12 Shk 13:10 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive Luxury 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 11:11 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive Luxury 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 16:07 Vetura , Prishtinë

Bmw 520D

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:31 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 11:08 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 19:14 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive Luxury 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 17:55 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive Luxury 188 mi km

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 17:59 Vetura , Prishtinë

BMW 116D EFFICIENT DYNAMICS EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 02:50 Vetura , Pejë

BMW 216D Tabela RKS

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Jan 11:47 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 18:11 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY 24.12.2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 22:29 Vetura , Pejë

BMW F10 530D Xdrive LUXURY

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 21:37 Vetura , Pejë

Shitet bmw e46 cabroi 2.8 i 1 vjet rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 19:48 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 530 E39 Automatik

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw i 18 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione