Bora 1.9 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 13
Seat , 4
Škoda , 4
BMW , 2
Opel , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bora 1.9 tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bora 1.9 tdi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:45 ,

WV BORA 1.9 TDI VITI 2000 RKS 10 MUJ

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 ,

VV BORA 1.9 TDI PACIFIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 ,

Audi a4 1.9

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:14 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:27 ,

VW Bora Dizel 1.9 TDI Regjistrim 3 Muj 6 Shpejtsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:03 ,

VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:36 ,

shitet ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:58 ,

Bora 1.9 tdi 74 kw

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:57 ,

Wv Bora 1.9 TDI(I)tkuqe Rks(10 muj)

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:28 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:48 ,

VW BORA 1.9 TDI ME (2) TKUQR 6 SHPEJCI

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 16:03 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Maj 13:39 ,

VW Bora 1.9 TDI manual 6 shpejtësi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 10:26 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 17:30 ,

VW BORA 1.9 TDI-(DI)-

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:51 ,

BORA 1.9 T(DI) RKS KLIMATRONIK 131ps -FULL EXTRA

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 11:05 ,

Pjes per Vw Bora 1.9Tdi 131/115/100hp manual

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:20 ,

Vw Bora

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 13:11 ,

Bora

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:45 ,

ww bora 1.9 TDI 2 tkuqe

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 21:42 ,

Shes Veturen

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 17:04 ,

Shes veturen ww bora

4 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:27 ,

Bora

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 14:10 ,

Bora 1.9 Tdi 2002 1 vit rks

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 10:14 ,

Bora 1.9 tdi me klim pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 14:16 ,

Shes bora 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:06 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:45 ,

Bora 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 01:12 ,

Wv Golf 1.9 TDI (i)

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 17:22 ,

VW BORA

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 12:28 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:18 ,

Vw Bora 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:41 ,

VW BORA 1.9 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 10:32 ,

Shes Bora Pacifik 1.9 TDI me dy tkuqe automatik

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 08:35 ,

VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 16:26 ,

Shitet Bora Pacifik 1.9 tdi DI automatik

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 15:10 ,

WV BORA 1.9 TDI (I) RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 10:45 ,

BORA TDI VITI 2003 EXTRA ERUJTNE ME LIBER SERVISIT

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 09:09 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:21 ,

VW BORA 1.9 TDI VITI 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:15 ,

VW Passt Bora 1.9 TDI ( DI) te kuqe

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 06:33 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bora 1.9 tdi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione