Caddy maxi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 2
Ford , 2
Fiat , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy maxi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy maxi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:37 ,

VW Caddy Maxi 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:23 ,

VW Caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:37 ,

CADDY 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:56 ,

Caddy maxi 1.6 tdi 2014 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 11:08 ,

CADDY MAXI 2009 | 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:35 ,

2X VW Caddy MAXI 1.6 TDI 105PS

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:34 ,

2X VW Caddy 1.6 TDI MAXI

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 10:13 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:09 ,

Caddy 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 17:43 ,

Caddy MAXI Bluemotion 2.0 TDI - viti 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 01:06 ,

caddy maxi 1.6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 20:06 ,

VW Caddy 2.0TDI 4MOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:30 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, TEMPOMAT 9 MUJ REXHISTRIM

4 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:32 ,

Caddy MAXI ,viti 2012 , 1.6 dizel,tdi , i sapo doganuar

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 23:58 ,

Pikap caddy 2009 2.0 Dsg 045 248 747

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:12 ,

VW Caddy Maxi 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 17:44 ,

VW Caddy Maxi 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 17:42 ,

Shes T6 maxi extra*** uuuu shittt....

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:27 ,

VW Caddy Maxi - (Pikap)

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:06 ,

Shitet VW CADDY Maxi 5 ulse 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:24 ,

Caddy MAXI ,viti 2012 , 1.6 dizel,tdi , i sapo doganuar

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:17 ,

Shitet pikap caddy

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:10 ,

Caddy maxi

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 08:59 ,

VW Caddy max 1.6tdi Dsg 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 13:31 ,

VW Caddy Maxi ,2016,2.0, Me dogan,Homologim

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 18:46 ,

Shitet caddy Maxi Me dogan viti fund te 2008 serija 2009

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 09:23 ,

VW Caddy MAXI 1.6 TDI 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 20:11 ,

caddy maxi 2.0 tdi

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:31 ,

VW Caddy Maxi ,2017,5 Ulse Me dogan,Homologim

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 08:42 ,

Shitet vw caddy 1.9 tdi viti 08.12.2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 21:02 ,

VW Caddy 2.0 TDI DSG Maxi 4×4 motion

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 16:11 ,

Caddy Maxi 1.9 TDI ME KLIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 23:39 ,

caddy maxi 2009 me dogan

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 22:52 ,

VOLKWAGEN/CADY MAXI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:16 ,

VW Caddy 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:15 ,

caddy 2.0 tdi

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 14:03 ,

Shes VW Caddy Maxi 2010 me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:57 ,

VW CADDY MAXI 1.6 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:55 ,

VW Caddy 1,9 TDI. 2010 me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:38 ,

caddy MAXI 1.9 tdi

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:13 ,

Shitet vetura VW Caddy Maxi 1.9 tdi me 7 ulse

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 00:54 ,

3x caddy 1x opel corsa 1x Skoda pikap 1 kombi vito

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 15:47 ,

Shitet pikapi caddy maxi

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy maxi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione