Ceddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 8
Audi , 5
Renault , 4
Škoda , 3
Citroën , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Seat , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Morgan , 1
Nissan , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ceddy ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ceddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:47 ,

Caddy

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

CADDY 2.0 SDI 2005 RKS

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

CADDY 1.9 TDI 2006

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:58 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 ,

Ww ceddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:19 ,

Ww caddy 1.9 tdi 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:18 ,

Ww ceddy me frigo

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:57 ,

Ceddy 1.9 sdi boj ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 ,

Ceddy 2.0SDI viti 2004 pa dogan shum i rujtun tiptop

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:02 ,

Ceddy 2.0 SDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:32 ,

Shitet ceddy

Histora e veturës

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 17:16 ,

Cedyy 2004

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 19:13 ,

Ceddy

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 11:12 ,

Shitet ceddy

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 22:21 ,

Pikap

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 09:18 ,

Pikap caddy Dizell 1.9 esdi

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 18:56 ,

Ceddy

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 13:24 ,

Shitet Caddy 2.0 SDI 2006 me Dogan

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 21:42 ,

Shitet

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 08:58 ,

Shes Ceddy 1.9 DSG,Automatik

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 15:51 ,

Caddy 1.9 TDI 2007 klima

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 01:14 ,

Ceddy

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:57 ,

Ceddy

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:16 ,

Ceddy

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 00:00 ,

Caddy 1.9 tdi i po sa ardhun

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 22:27 ,

Vento 1.9 TDI vp 96

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 12:08 ,

Ushit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:07 ,

ceddy

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:29 ,

Caddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:24 ,

shite

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:50 ,

Ceddy me 5 ulse

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 15:43 ,

Ceddy 1.9 TDI 2007 me klim

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 12:27 ,

Shes Ceddy 2.0 dizell

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 13:33 ,

Pikap Ceddy 2.0SDI 9 muaj Regjistrim viti 2007 tiptop

Histora e veturës

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:37 ,

Shes Pikap Ceddy 2.0 SDI me klim

Histora e veturës

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 10:12 ,

shitet Caddy 2006

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:43 ,

Shitet ceddy 1.9 tdi padogan

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 09:22 ,

VW Ceddy 1.9 TDI 99

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 18:51 ,

Shitet ceddy

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 00:25 ,

Caddy 1.9 TDI viti 2007 rks skaduar

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 18:19 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:05 ,

VW CEDDY 1.6 TDI

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 12:10 ,

ceddy 2.0 Sdi Rks 2 Muj Viti 2010 u shit flmmmm

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 19:55 ,

Pikap 2005 ceddy

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ceddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione