Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroen berlingo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 1157
Renault , 10
Peugeot , 9
Opel , 6
Fiat , 4
Ford , 4
Audi , 3
Chrysler , 3
BMW , 2
Kia , 2
Nissan , 2
Ssangyong , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
MG , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen berlingo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Citroen berlingo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:00 Vetura , Prishtinë

Citroen berlingo

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:28 Vetura , Prishtinë

Minibus Renault Master 2.8 20ULSE ME KLIM DOGAN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:42 Vetura , Klinë

Citroen berlingo

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:44 Vetura , Prishtinë

Shes hebebinen 12V per komba e ardhur nga zvicrra

950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:41 Vetura , Prishtinë

Iveco Daily 35S11 2.3 HPI MAXI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:41 Vetura , Prishtinë

MAN TGL 8.150 SHLEP AUTOMATIK KLIM ME DOGAN 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:40 Vetura , Prishtinë

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 17:18 Vetura , Pejë

Shitet citroen berlingo maxi

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 17:13 Vetura , Pejë

Shiter Citroën Berlingo maxi

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 20:30 Vetura , Rahovec

Citroen Berlingo 1.6 hdi, automatik/tiptronik

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 12:48 Vetura , Gjilan

Pikap citroen berlingo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 14:54 Vetura , Prishtinë

Blej Kombi Pa dogan Sprinter Ford Crafter Iveco Citroen Opel

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:24 Vetura , Prizren

Caddy, ndērrim

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 18:20 Vetura , Pejë

Citroen berlingo

1 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 13:18 Vetura , Ferizaj

Citroen Berlingo 2.0 HDI

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:37 Vetura , Malishevë

Shitet citroen berlingo 1.4benzin ngjendje shum te mir

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:14 Vetura , Rahovec

Citroën Berlingo

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:55 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 15:00 Vetura , Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 15:45 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 21:24 Vetura , Mitrovicë

citroen berlingo

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:01 Vetura , Prizren

Mercedes E 220 CDI

21 Shk 12:00 Vetura , Lipjan

Shes Citroen Berlingo Exclusive 2013 1.6HDi

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:06 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura , Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 23:08 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen Berlingo 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 22:20 Vetura , Lipjan

SHITET CITROEN BERLINGO 2.0HDI 2003 NE GJENDJE TE MIR

1 599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:36 Vetura , Malishevë

Shitet

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:20 Vetura , Gjilan

Citroen berlingo 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 16:29 Vetura , Lipjan

Citroen Berlingo Exclusive 1.6HDi 2013

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 14:52 Vetura , Vushtrri

Shitet citroen berlingo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 13:28 Vetura , Lipjan

Shes Citroen Berlingo Exclusive 2013 1.6HDi

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 11:22 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Shk 11:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Audi A6 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 23:17 Vetura , Prizren

Peugeot 607 HDI 2.7 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 23:19 Vetura , Klinë

Citroen Berlingo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 23:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën berlingo

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 20:46 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 18:39 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën Berlingo L1

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 19:24 Vetura , Gjakovë

Citroen berlingo

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 22:39 Vetura , Vushtrri

Shitet Citren berlingo 2011 citroen

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Jan 15:24 Vetura , Prizren

Renault Megan 1.6 Benzin Rks 09/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen berlingo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione