Cors | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 190
BMW , 3
Citroën , 3
Fiat , 3
Audi , 2
Renault , 2
Volvo , 2
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cors,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cors Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:52 ,

Shitet Opel Corsa 2009

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 21:11 ,

Opel corsa

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 14:10 ,

opel astra

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 17:12 ,

Opel cors

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:29 ,

opel cors

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:26 ,

Shes Opel Corsa1.7 cdti ndrrim me automatik

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:06 ,

Opel corsa

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 18:24 ,

Shes Opel Corsa

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 08:24 ,

SHITET

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 17:02 ,

Opel cors

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:02 ,

SHES OPEL CORS BENZIN V.P 1998 ME KLIM

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 13:33 ,

Fellne 16'

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 19:37 ,

Opel cors 1.5 dizell japan

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 14:12 ,

Opel Cors 1.2 Benzin gjendje perfekte

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 22:39 ,

Opel cors

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 20:27 ,

Shes Opel Corsa 1.2 benzin Pa Dogan

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 09:22 ,

Opel Corsa Benzine 1.2 Rks 6 Muaj Boj Ndrrim

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:19 ,

Opel corsa

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 13:22 ,

Shitet Opel Cors 1.2 benzin Pa Dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 16:42 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 19:43 ,

Opel Cors

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 17:47 ,

Shitet opel cors

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 13:05 ,

Shitet opel cors 1.2

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 21:34 ,

Shitet opel corsa

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 23:36 ,

Shitet ndrrohet megane 1.5 DCI

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 12:17 ,

Shes opel cors 1.3 dizell vp 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 15:09 ,

Opel cors

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 10:53 ,

Vetura

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 08:37 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 18:36 ,

Shes Opel Corsa 1.2 benzin EURO 4 Pa Dogan

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 22:36 ,

Opel cors

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 19:54 ,

Shitet

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:46 ,

Opel cors

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 10:58 ,

Shitet Opel cors 1.3 ctdi eko flex

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 21:57 ,

shes opel cors viti 2000 benzin

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 12:56 ,

Shes opel corsa

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 14:38 ,

Shitet fellnet per cors 3c

Histora e veturës

140 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 14:05 ,

OPEL CORS

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 17:27 ,

Shesh Opel cors 1.2 Benzin

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 15:59 ,

Shitet ndrrohwt fiat bravo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 01:58 ,

Mercedes c200 - 99 diesel 12 muj rigjistrim

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 11:53 ,

OPEL CORSA 96.000KM POSAARDHUR NGA GJERMANIA 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cors | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione