Corsa d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 217
BMW , 38
Peugeot , 3
Renault , 3
Audi , 3
Ford , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corsa d,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corsa d Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:57 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

Opel corsa viti 2010 rks 1 vit

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 ,

SHITET OPEL CORSA 1.7 D - 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Shitet Opel Corsa D 2006 1.2 benzin

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:43 ,

Bmw X 3 X drive 2.0 D Automatik i ardhur nga Zvicrra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 ,

OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

OPEL CORSA S-D 1.3 Cdti EcoFlex 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 ,

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:36 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:46 ,

Shitet OPEL Corsa D 1.4b 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:58 ,

Opel Corsa D

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:13 ,

BMW 318 D DPF E90

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:12 ,

BMW X3 x DRIVE 30 D

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 15:49 ,

����OPEL CORSA D 1.4 BENZIN I SAPO DOGANUAR * OPC * 2011

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 15:47 ,

����OPEL CORSA D 1.4 BENZIN I SAPO DOGANUAR-* OPC * 2011

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 00:38 ,

Opel Corsa D 2010 1.3CDTI 90ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 14:01 ,

Opel Corsa D 1.4B 2012 I Ardhur Nga Zvicra ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 08:28 ,

Fellne 16x4 origjinale per Corsa

215 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 20:16 ,

opel corsa d mp3 cd

60 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 12:14 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 08:34 ,

Opel corsa d van

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 09:40 ,

Oper Corsa Ecoflex 1.3 D

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:04 ,

opel corsa d 1.3 cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:39 ,

RENT a CAR X▪︎ VETURA me QERA - 044 900 660

19 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:50 ,

Ulse per Opel Corsa D Gjysem Likur

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 18:03 ,

Opel Corsa D 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 21:43 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 14:16 ,

Opel corsa D 2011 1.3D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 14:57 ,

Opell corsa D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 13:21 ,

Opel Corsa D 2012 OPC line 1.7 CDTI

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 10:59 ,

Opel Corsa D 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 15:14 ,

Opel Corsa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 14:40 ,

Auto Opel . Blejm Opel Corsa B C D

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 12:47 ,

Opel Corsa D 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 18:06 ,

Corsa D 1.3 ECO FLEX

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:52 ,

U SHIT.......Bmw X 1- 2.0 X Drive Model FACELIFT me8 shpejci

9 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 11:05 ,

Opel Corsa D 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 12:28 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 13:38 ,

Opel Zafira 2008 D.1.9 Automatik 7-Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 20:07 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:16 ,

Opel Corsa D 1.3 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 16:43 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corsa d | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione