Corza | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 171
Audi , 4
BMW , 4
Acura , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corza,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corza Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:43 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:28 ,

Corza

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:11 ,

Shitet Opel Corza

410 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Maj 22:49 ,

Shitet Opel Corza

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Maj 22:49 ,

Shitet Opel Corza

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Maj 22:49 ,

Shitet Opel Corza

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Pri 14:31 ,

CORZA

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

Opell corza 1.2 benzin

450 EUR

31 Mar 16:14 ,

Opel corsa 1.7 cdti 125ps

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 20:08 ,

Shitet opel corza 1.3 cdti 6 shpejtesi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:36 ,

SHITET VETURA OPEL CORZA 1.2 BENXIN

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:44 ,

shitet opel corza

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 16:37 ,

Opel corza

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 13:13 ,

Shitet Corza e qlajmrune

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 20:02 ,

Opell corza

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 09:30 ,

Opel corsa 1.7cdti (125ps)

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 09:29 ,

Opel corsa 1.7cdti (125ps)

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 23:27 ,

Opel corsa 1.7cdti 125ps

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 02:27 ,

Shitet opel corza 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 08:32 ,

vetur

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 13:03 ,

Opell corza 1.2 benzin

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 15:40 ,

Opel Corsa benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 16:47 ,

Opel corza 1.5 dizell 1998 rks i skadum boj ndrrim

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 18:58 ,

Shitet opel corza

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 20:26 ,

U shitt ■FLM■

12 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 11:19 ,

Shitet nderrohet rks deri 14.04.2021

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 09:05 ,

Opel corza

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 13:52 ,

Shes opel coraza 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 13:44 ,

Shes opel coraza 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 15:01 ,

Opel coraza 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 21:04 ,

Shes opel coraza 1.2 benzin

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 19:12 ,

Shitet vetura opel corza 1.2 benxin

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 00:17 ,

shitet opel corsa ngjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 11:05 ,

SHES OPEL CORZA 1.3 CDTI exof viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 08:45 ,

Opel Corsa benzin

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 21:35 ,

Opel corza

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 18:34 ,

U shitt ■FLM■

14 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 20:25 ,

Opel Corsa benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 19:28 ,

Opel Corsa benzin

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 11:27 ,

Opel Corsa benzin

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 14:51 ,

Opel

980 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 21:58 ,

opel corza

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:58 ,

shitet ndrrohet bmw 325i

2 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 08:07 ,

U shitt ■FLM■

96 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 01:10 ,

Shitet opel corza 2001 benzin 1.0

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 22:48 ,

U shitt ■FLM■

12 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 17:49 ,

Opel corza 1.5 dizell japan me taga te huja

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 16:58 ,

shes opel corza 1.3 dizell viti 2007

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corza | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione