Daihatsu | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Daihatsu , 82
Jeep , 4
Audi , 3
Peugeot , 3
Ford , 2
Hyundai , 2
Opel , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
BMW , 1
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Daihatsu,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Daihatsu Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:22 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:22 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 ,

Shitet opel vectra B 1.8

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 10:10 ,

Shes DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 07:57 ,

Daihatsu Rocky Fourtrak 2.8 dizel 1990

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 07:57 ,

Shitet Daihatsu Rocky

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 09:24 ,

Daihatsu Feroza pjes rezerv

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Korr 10:24 ,

Daihatsu Rocky

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:29 ,

Daihatsu Rocky - F77 4x4

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 15:21 ,

Daihatsu Rocky - F77 4x4

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 20:09 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Qer 19:08 ,

Daihatsu rocky 2.8

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 19:56 ,

Daihatsu Feroza Off Road

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:39 ,

daihatsu ferroza

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 14:41 ,

Shitet xhipi Daihatsu

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 19:41 ,

Xhip per mal

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 10:39 ,

Daihatsu

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 17:54 ,

Daihatsu roccky

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:43 ,

Jeep GRAND CHEROKEE 2.8 TURBO diesel

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 15:29 ,

Daihatsu 2.8 turbo me lugë bore

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:35 ,

TOYOTA YARIS ( Daihatsu Charade ) 2012.

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Nën 13:31 ,

Rocky

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 11:59 ,

Daihatsu feroza

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Daihatsu | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Daihatsu në kategorinë Vetura | Daihatsu | Terios
  • daihatsu në kategorinë Vetura | Isuzu | Trooper
  • Daihatsu në kategorinë Vetura | Opel | Frontera
  • Daihatsu rocky në kategorinë Vetura | Opel | Frontera
  • daihatsu në kategorinë Vetura | Daihatsu | Charade
  • Daihatsu në kategorinë Vetura | Suzuki
  • daihatsu në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • Daihatsu feroza në kategorinë Vetura | Daihatsu

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione