Dritare | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 252
Audi , 123
BMW , 102
Renault , 86
Peugeot , 66
Fiat , 49
Ford , 45
Citroën , 39
Seat , 26
Nissan , 20
Acura , 15
Alfa Romeo , 14
Škoda , 13
Toyota , 10
Kia , 10
Volvo , 10
Hyundai , 8
Smart , 7
Aixam , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Rover , 3
Alpina , 3
Honda , 3
Jeep , 3
Subaru , 3
Chevrolet , 3
Dacia , 2
Daewoo , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Ssangyong , 1
Bugatti , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dritare ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dritare Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:02
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 23:55
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:52 ,

Opel Zafira 1.9 Cdti viti 2007 7 Ulse 150ps 188km garantume

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Tiguan 2.0 TDI 4Motion me Doganë dhe homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

Golf 7.5 1.6 TDI MODEL SOUND PANORAME LED ACC

13 950 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:38 ,

AUDI A6 3.0 TDI 204 PS 2011 ME DOGAN ��044202497

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Trendline Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI 2006 FACELIFT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:56 ,

VW POLO 1.9 DIZEL 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:12 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 ,

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:00 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:38 ,

Golf 7, vp 2016, Modeli Lounge, Origjina CH

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:38 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG AUTOMATIK MODEL EXTRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:37 ,

Skoda fabia facelift, 1.6tdi gjendje super e mir me dogane .

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet urgjente BMW X5 35d,

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 ,

DRITARE TE PLASTIKES TE PERDORTA BLEJ

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:07 ,

Nga 24.500 në 22.990 shitet BMW X5, Me 7 Ulese

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 ,

Shitet urgjent nga 24.500 ne 22.990 BMW X5 FULL EXTRA,

22 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:46 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI viti 2009 Fullopsione 1 pronar tiptop..

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:39 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik Avantgarde Full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 ,

VW Golf 6 2.0 DSG Automatik Highline 140 Ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

Audi A4 2.7 TDI S-Line Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG 170 Ps Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008 I Doganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

MITSUBISHI CARISMA 1.8B GDI RKS 6 MUJ PERFEKT

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:16 ,

WV BORA 1.9 TDI VITI 2000 RKS 10 MUJ

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

BMW X3 35 D AUTOMATIK PANORAME BIXENON LED 4X4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

Opel Corsa

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:28 ,

T5 2.5 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:28 ,

T5 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dritare | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione