E clas | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 40
Audi , 24
BMW , 16
Peugeot , 9
Seat , 9
Fiat , 5
Acura , 3
Škoda , 3
Citroën , 2
Ford , 2
MINI , 2
Renault , 2
Aixam , 1
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Lancia , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E clas,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E clas Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:58 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

MERCEDES A180 2.0 DIZELL VITI 2007

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43 ,

A CLASS •AUTOMATIK• 170CDI ~KLIMA FUNKSIONALE•ELEGANCE• 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

SHES MERCEDES E CLAS 250 cdi AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:37 ,

MERCEDES E CLAS 250 cdi AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci AVANGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:51 ,

Shitet audi a3 disel 2.0Tdi automatik viti 2011-1vit rks

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 ,

Shitet audi a4 disel 2.0Tdi automatik tiptronic 9muj rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:15 ,

Mercedes A-Clas 180/CDI AUTOMATIK-2012 Eleganc MAVI+SENZORA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 20:00 ,

Mercedes E clas

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:55 ,

Shitet golf 6 Disel 1.6Tdi sapo doganur 1vit rks viti 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 09:16 ,

Mercedes E Clas 270 CDI AUTOMATIK 2005 RKS i skadum

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 10:38 ,

Shitet A 140

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 02:49 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:15 ,

shitet ndrrohet e clas 220 cdi automtik 2003 full extra

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 13:43 ,

MERCEDED E CLAS 320 CDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:49 ,

Fellne per mercedes nr 17

310 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Maj 18:41 ,

A clas

2 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 22:08 ,

Mercedes A clas 1.7 cdi Tip-top Ndrrim i mundshem

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:56 ,

shitet golf 7 disel 1.6Tdi blumotion automatik dsg pa dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 20:04 ,

MERCEDES

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:04 ,

MERCEDES

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:36 ,

Shitet golf 6 GTD Disel 2.0Tdi automatik dsg viti 2012 dogan

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:51 ,

Mercedes A clas 180 CDI Automatik Tiptronik

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 13:39 ,

Mercedes B200 Automatik Pano xenon led kamer 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:43 ,

A clas

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 01:20 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:33 ,

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:28 ,

A clas

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:59 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 00:11 ,

Mercedes E Clas

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 01:36 ,

mercedes a clas

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:57 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:21 ,

Shitet mercedes benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 08:33 ,

Opel corsa 1.7dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:56 ,

Mercedes 170 A.CLAS

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:54 ,

Mercedes e 280 cdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 19:53 ,

Shitet E Clas 270

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:15 ,

Mercedes A Class 180

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:14 ,

Bora 1.9 tdi me klim pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 20:40 ,

Mercedes e clas 220

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 11:27 ,

Shitet Aclas 1.7d boj Ndrrim

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E clas | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione