FORD FIESTA 1.4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 428
Opel , 11
Peugeot , 11
Citroën , 5
Seat , 4
Fiat , 4
Škoda , 2
Hyundai , 2
Daewoo , 2
Audi , 2
BMW , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Renault , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe FORD FIESTA 1.4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj FORD FIESTA 1.4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:02 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:09 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:42 ,

Peugeot 307 **Nderrim**

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:30 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 ,

Ford Fiesta

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:56 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:44 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Qer 13:43 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 22:54 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 16:11 ,

I shitur

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 11:00 ,

Ford Fiesta

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 09:34 ,

PEUGEOT 208 1.4 HDI / AUTOMATIK

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 12:17 ,

Shitet ford fiesta 2010 Disel

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 01:25 ,

FORD FIESTA 1.4 B RKS 1 Vit VITI 2004 KLIM AC ��

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:44 ,

Shes, Ndrroj Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 12:40 ,

Shes/ Ndrroj, Regjistrim 10 muj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 09:04 ,

Ford fiesta 1.4tdci 2006 1 vite RKS

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 13:38 ,

Ford Fiesta 1.4 viti 2008

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 15:22 ,

Ford Fiesta 1.4 Disel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 08:14 ,

Ford fiesta 1.4 diesel 2012

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 21:35 ,

Shes Ford fiesta 2010 RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 15:56 ,

Ford fiesta 1.4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:14 ,

Kemi pjes per ford fiesta

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 10:50 ,

Citroen c3

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj FORD FIESTA 1.4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione