Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fasada - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 9
Opel , 6
Audi , 6
Acura , 5
Aixam , 4
Renault , 2
Toyota , 1
Wiesmann , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fasada,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fasada Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 18:04 Vetura , Prishtinë

MOLER Ngjyrosje Knauf Glet Fasad +38344878728

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 14:52 Vetura , Prishtinë

Arti Moler 044878728 048878728

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 14:32 Vetura , Prishtinë

Arti Moler 048878728 044878728 Ngjyrosje etj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Maj 23:35 Vetura , Besianë

Punojm Fasada Ngjyrosje Mallter Keramik -

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 23:43 Vetura , Prishtinë

Punë profi fasada dekorim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:54 Vetura , Prishtinë

Fasada suvatim knauf glet etj... bojm kompenzim

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 15:32 Vetura , Gjilan

Mar goll me kompenzim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:51 Vetura , Prishtinë

Shes fellne 17 coll per Audi

290 EUR

16 Gush 21:30 Vetura , Pejë

��MOLER FASADER GIPSER ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 00:16 Vetura , Besianë

����PUNOJM MALLTER ����

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 18:55 Vetura , Pejë

��FRONI DESIGN Fasadim Renovim ����

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 19:53 Vetura , Prishtinë

Rng punojm fasad gled dyre dritare pvc ndrrim ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 01:25 Vetura , Prishtinë

Fasada,Glet,Mallter Me Maqin,Knauf,Stiropor etj.

5 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Gush 02:25 Vetura , Besianë

Vëllezerit mulolli

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Korr 21:21 Vetura , Prishtinë

Rng—bejm punime fasada gled dyre dritare kompenzim

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 18:26 Vetura , Gjilan

Prodhojmë dyer dhe dritare plastikës (pvc) dhe alumin

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 21:22 Vetura , Ferizaj

Ofrojm pune Suvatim,Glet,fasada,knauf

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Dhj 23:43 Vetura , Gjilan

Mar Kompenzim Vetur

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 23:07 Vetura , Prishtinë

Llamarin punus profesional

Viti: 2013
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Gush 18:40 Vetura , Ferizaj

SUVATIM FASADA GLET KNAUF

23 Korr 12:12 Vetura , Prishtinë

Prodhoim i dyerve dhe Dritareve Nga Al dhe Pvc

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 23:01 Vetura , Pejë

Fasader_group fasada suvatim izolime

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 22:41 Vetura , Pejë

Fasader_group +38344 522 498

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 13:06 Vetura , Pejë

Kerkoj Mjeshter Fasader 25€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 14:05 Vetura , Fushë Kosovë

Knauf Glet Ngjyrosje

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 20:34 Vetura , Prishtinë

Shes kombin t4 ne gjendej te rregullt

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 20:50 Vetura , Malishevë

Marr vetura me kompenzim "Fasada izolime mallter "

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 15:15 Vetura , Mitrovicë

Kompania e Ndërtimeve “BAKI”

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 18:52 Vetura , Kastriot

Polo

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 19:03 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta renault Ndrrim me vw caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 10:12 Vetura , Prishtinë

Punojm :izolime stiropor mallter fasada etj

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 18:26 Vetura , Gjilan

Jam i interesum per nje vetur

29 Sht 15:34 Vetura , Prishtinë

Punojmi

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 00:06 Vetura , Prishtinë

Renault Scenic

2 880 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 06:56 Vetura , Lipjan

Shitet t4 2.4 dizel me tabela te huja

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 08:19 Vetura , Prishtinë

vllezrit hyseni gjat sezonit veror

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 00:14 Vetura , Vushtrri

Pastrimi Larissa vushtrri mitrovic

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 15:40 Vetura , Ferizaj

jap fasada me kompenzim me naj vetur

12 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Maj 15:59 Vetura , Prishtinë

unim grup marr vetura kompenzim

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Maj 10:53 Vetura , Ferizaj

DIHATSU 1999 prodhim japan

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 23:36 Vetura , Prishtinë

Opel Movano 2006

2 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 01:14 Vetura , Prishtinë

Opel 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:13 Vetura , Therandë

Per fasada

3 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 14:31 Vetura , Prizren

Kerkoj vetur me punë me kopenzime

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 20:21 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj vetur me ble audi passat vw etj

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 21:20 Vetura , Malishevë

fasader NESI

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fasada | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fasada në kategorinë Vetura
  • fasada në kategorinë Biznes dhe punë
  • fasada në kategorinë Punë
  • fasada në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • fasada në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Fasada në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Fasada në kategorinë Servis për celularë
  • fasada per shtepi në kategorinë Shtëpi
  • fasada në kategorinë Shtëpi
  • Fasada në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione