Fellne 14 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 51
Audi , 38
Fiat , 14
Renault , 13
BMW , 11
Peugeot , 11
Ford , 11
Kia , 8
Acura , 6
Seat , 3
Nissan , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Daewoo , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Zastava , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne 14,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne 14 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:39 ,

Shes Fellnet 14 Per Audi 80

110 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:35 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:01 ,

Fellne 14 Coll 175.65.14 per Golf 3 Golf 2 Opel Corsa

155 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:16 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:38 ,

Audi Coupe GT

6 666 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 21:32 ,

POLO 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 21:30 ,

POLO 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 10:44 ,

Shitet BMW X1 xDrive 23d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:38 ,

Fellne

100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:03 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line Bluemotion

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 01:37 ,

Polo 1.4 benzin 98 ndrim me automatik

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 16:34 ,

U SHIT FLM

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 14:47 ,

SHITEN FELLNET

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 18:12 ,

Gollf VI.2.0. AUTOMATIK. 2009. 200.mi.km

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 08:08 ,

Opel Corsa 1.7 diesel

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 22:45 ,

Shitet

2 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 20:40 ,

Golf 2 Dizell 1.6 Viti 86 Rexhistrim 3 Muj Fellne 14 Kuk Bra

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 17:17 ,

Opel Corsa 1.2 Benzine 16 Valve

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 10:36 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:52 ,

Opel corsa B

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 20:25 ,

Uuu Shittt OPEL VECTRA GT 1.8 BENZIN RKS 10 MUAJ - 94

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 15:26 ,

VW POLO

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Mar 09:57 Shitorja ,

BMW 125d F20 bi-turbo 218PS AUTOMATIK 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:44 ,

golf 2 1.6 diesel

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 10:55 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 14:39 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 21:48 ,

c220 bluetec rks

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 12:16 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 10:03 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:13 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 14:39 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 12:06 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 13:05 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:56 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 18:25 ,

Fordfocus

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 12:01 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 11:44 ,

U SHIT. ��W POLO 1.4 MPI. VITI 2001 RKS 1 VITE DY PARE GOMA

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 11:36 ,

Polo 1.4 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 13:55 ,

Shiten gomat 14-she te veres me fellne

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 12:45 ,

Polo 1.4 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne 14 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione