Fellne 17 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 281
Audi , 246
Opel , 158
Peugeot , 56
Seat , 32
Alfa Romeo , 31
Ford , 31
Renault , 28
Fiat , 16
Citroën , 16
Acura , 14
MINI , 13
Škoda , 10
Volvo , 8
Alpina , 7
Jeep , 4
Kia , 3
Jaguar , 3
Rover , 3
Aixam , 3
Nissan , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 2
DeTomaso , 1
Hyundai , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne 17,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne 17 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:31 ,

Mercedes CLA 220 CDI 2014

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:31 ,

Mercedes CLA 220 CDI 2014

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 ,

Touran cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

Seat leon fr 2.0 TDI 135 kw 184 ps

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 ,

Shes gjipin Off road 4.3 benzin v6 Automatik Pa dogan goma17

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Tiguan 2.0 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Passat B8 2.0 DSG full ekstra 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 ,

Shitet Seat Ibiza FR Sport 2.0 Tdi 2013

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

Golf, 6 2.0 TDI, DSG

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

Shitet tauran cross disel 1.6Tdi me 7ulse pa dogan����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

AUDI A4 2.0 TDI RKS 10 MUAJ 2010

Histora e veturës

7 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Shes Audi a6

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:57 ,

MERCEDES BENZ C KLASSE 2.2 CDI AUTOMATIK FACELIFT

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:56 ,

MERCEDES BENZ C KLASSE 2.2 CDI AUTOMATIK FACELIFT

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 ,

VW Golf 6 2.0 GTD AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

U shitt flm merrjep Golf 5 1.9 tdi goal 2006

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Shitet bmw xdrajv 530

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:01 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:00 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:00 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:57 ,

Shitet Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm diesel 2011

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

Shitet Jaguar X Type 2.2 Dizell

Histora e veturës

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:38 ,

Shitet Opel Astra K

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:34 ,

BMW F10 530 Diesel Automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 ,

PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK I ARDHUN NGA GJERMANIA 2018

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:18 ,

MERCEDES C KLAS AUTOMATIK FACE LIFT 2012 1 VIT RKS

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 ,

BMW F20 SPORT-LINE ( 2.0 )

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 ,

Shes veturën Tauran 1.9

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 ,

Peugeot 207 1.6 hdi

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:48 ,

VW Golf Vl ComforLine

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 ,

Shes BMW 320D 2.0 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:55 ,

Peugeot 3008 2.0HDI 165Ps PremiumPack RKS

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

Histora e veturës

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:27 ,

Audi A3 1.6 Benzin Viti 2003 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:48 ,

Shiten Fellne pa goma 17 opell

Histora e veturës

220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Qer 23:43 ,

������ PASSAT B8 2.0 TDI BlueMotion-AUTOMATIK

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 21:57 ,

Shes bmw 528i 1997 ngjendje top Rks

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 20:38 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2010

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne 17 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione