Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne per Mercedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1166
Audi , 67
Opel , 62
BMW , 41
Ford , 23
Peugeot , 18
Renault , 17
Fiat , 14
Acura , 8
Škoda , 6
Citroën , 6
MINI , 3
Seat , 3
Hyundai , 3
Rover , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Ssangyong , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Ferrari , 2
Porsche , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne per Mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne per Mercedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:11 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

Audi Q5 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 QUATTRO 172.xxxkm VETEM DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:52 ,

Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK S-tronic 2015 S-Line VETEM DOGAN

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:54 ,

Shes Mercedes CLS 350Benzin Automatik Rks Full Opcion ��

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

Shes Mercedes CLS 320CDI Automatik Rks Klim Full Opcion ��

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:49 ,

MERCEDES C200 CDI 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:01 ,

Caddy 1.9TDI

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06 ,

Mercedes Benz E 220 CDI 7G Automatik AMG Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 ,

Mercedes C 200 CDI BlueEfficiency model 2013

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 ,

Mercedes E-Class 220 7G BlueTec automatik model 2016

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:09 ,

Mercedes E class Avantgarde 320

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 ,

Passat B8 DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:06 ,

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 20 € copa

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:06 ,

Fellne me goma M+S ( 215.55.R16 ) .vw. audi. benx

295 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 21:59 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 20:56 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 20:56 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 17:20 ,

Golf 7

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 16:01 ,

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:02 ,

MERCEDES GLA 200 CDI 4MATIC AMG - Line *Dogan te Paguar* ch

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:02 ,

MERCEDES-BENZ C200 CDI AMG-LINE 9G *Dogan te Paguar*

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Gush 11:09 ,

Reno kango 1.5 dci rks 6 muj 044280873

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:35 ,

MERCEDES C250 CDI 4MATIC 204 PS AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:32 ,

MERCEDES GLE 350D 4MATIC AMG LINE 258 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 08:52 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 08:04 ,

Hyundai coupe sport 2.7 V6

38 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 19:20 ,

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 14:06 ,

alumin fellne 15 per mercedes 190 250 c cllas

170 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 00:12 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 23:45 ,

Shes Fellnet 17 me goma komplet bej edhe ndrrim me nr 15

450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 12:15 ,

Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Teper Te Mir

2 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 17:13 ,

Shiten felnet 18 Inch 5x112 per Audi , Golf 5,6,7,8,-PasatB

380 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 15:47 ,

Opel vectra 1.6B rks 4 muaj bëjm ndrrim

950 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 15:39 ,

Opel combo me klim rks 4 muaj 2007 2499€

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 15:39 ,

Opel combo me klim rks 4 muaj 2007

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 00:49 ,

Goma. M+S ( 195.50.R15 ) 4 copa shum t mira

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 16:00 ,

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:33 ,

Golf 7 R-line tdi

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 19:51 ,

Kia sportage 2.0 Benxin/plin

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 08:02 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 22:20 ,

U shittt

2 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 11:25 ,

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 11:22 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 15:11 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 09:50 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:43 ,

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 14:07 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5TDI

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 18:51 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne per Mercedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione