Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat punto - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 3873
Opel , 222
Audi , 206
BMW , 173
Ford , 80
Renault , 72
Peugeot , 71
Citroën , 49
Alfa Romeo , 22
Škoda , 18
Seat , 17
Nissan , 12
Hyundai , 12
Jeep , 12
Smart , 11
Toyota , 10
Volvo , 10
Mazda , 9
Lancia , 9
Chrysler , 7
MINI , 7
Kia , 7
Rover , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Suzuki , 4
Dodge , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
Honda , 3
Aixam , 3
Dacia , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Pontiac , 2
MG , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:20 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 Vetura , Viti

Shes Veturën FIAT PUNTO - gjendje te rregullt

6 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

Caddy Automatik me 7 ulese

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI ME 5 ULESE I POSARDHUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:18 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI Frigo

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:18 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 TDI 158 mij km

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:18 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:05 Vetura , Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI ME DOGAN + FATUR ME TVSH

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Ferizaj

Ford conect 1.8 tdci ☎️044280873 / 2.300 euro rks 3 muj

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Vetura , Ferizaj

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:04 Vetura , Prishtinë

Caddy TDI 240 mkm

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Sot 20:37 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat Punto 1.9 JTD Dizel Regjistrim 7 Muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:38 Vetura , Prishtinë

SCODA YETI 2017*2.0*AUTOMATIC*4x4

13 700 EUR

Sot 19:21 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - VITI 2004 - SLINE - 2.4 V6 BENZIN - RKS 8 MUAJ -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - 2.0 DIZELL TDI - VITI 2006 - KLIMATRONIK - RKS -

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - ECOFLEX - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - 2.0 DIZELL - XDRIVE - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:03 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2012 - 1 VIT RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:03 Vetura , Prishtinë

SKODA OCTAVIA - VITI 2012 - 1.6 TDI - BLUEMOTION - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:02 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI - I E KUQE 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:02 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:01 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:58 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 1.9 TDI OCEAN 2003 - RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:58 Vetura , Vushtrri

GOLF 4 SPECIAL 1.9 TDI - I E KUQE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:42 Vetura , Mitrovicë

Fita punto

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Vetura , Therandë

Fiat punto

3 000 EUR

Sot 18:13 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI 1 pronar nga 00km

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:45 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 17:27 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 1.2b

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:13 Vetura , Drenas

audi 80 cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 17:02 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:49 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Vetura , Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:32 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:27 Vetura , Prizren

Fiat punto

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 Vetura , Prishtinë

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:54 Vetura , Prizren

Mercedes GLC 220 CDI 4Matic Veq Me Dogan ( Ndrrohet )

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI Facelift 2017 AutoFaiku

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:55 Vetura , Lipjan

Fiat punto

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Fiat punto në kategorinë Makina
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Lancia | Lybra
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Peugeot | 106
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Fiat | 130
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Audi | A7
  • Fiat punto në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione