Fiat punto evo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Fiat , 30
Audi , 8
BMW , 6
Ford , 4
Peugeot , 2
Toyota , 2
Aixam , 1
Hyundai , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Sot 09:56 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:43 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:19 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:06 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:08 ,

Fiat Punto 1.3 EVO

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:17 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 23:13 ,

PTZ IP Camera 3MP, 4X Zoom, PoE, Dhuratë 32GB SD Card

89 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Jan 22:37 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 22:37 ,

Micro SD Card 512GB karte memorje high speedU3

39 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Jan 22:26 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Jan 22:25 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 22:25 ,

Kamer e fshehtë SQ11 Full HD 2MP 1080P, Dhuratë 32GB SD Card

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 22:20 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Jan 22:19 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

99 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Jan 22:16 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

22 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 22:16 ,

Kamer Makine DVR Full HD 1080P, Dhuratë SD Card 32GB

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 22:16 ,

PTZ IP Camera 8MP 4K, 5X Zoom, PoE, SD Card 32GB Dhuratë

125 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 22:08 ,

MISECU 5MP NVR PoE, Mikrofon dhe Altoparlant 500GB hard disk

390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 22:08 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Jan 22:08 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 22:08 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 22:08 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 22:05 ,

GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 22:04 ,

Shirit LED shumëngjyrësh 30 metra

49 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Jan 15:22 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 08:36 ,

Fiat Punto Evo 1.3 JTD Automatik 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 11:19 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 11:17 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 20:05 ,

Fiat palio 1 vit rks

1 499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 23:09 ,

Fiat Punto Evo 2012 1.4B Rks

4 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 10:52 ,

Fiat Punto Evo 2011 1.3 Multijet

5 777 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Jan 15:43 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 09:05 ,

VwPollo 160mi km1.4 dizell 4.0 l / 100 km (e kombinuar)EXTRA

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 11:41 ,

MERCEDES BENZ A 180 CDI 2012 FACELIFT PA DOGN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 17:29 ,

Shes Fiat Punto Evo

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Dhj 19:35 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Nën 10:45 ,

MERCEDES BENZ W212 E-CLASS 2.2 ELEGANCE 12/2011 7G-TRONIC

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 04:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:12 ,

PERSON PRIVAT ,URGJENT ! SHES OPEL INSIGNIA 2.0

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 18:11 ,

Fiat Punto Evo 1.3dizel 150.000km 7muj ks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 18:07 ,

Fiat Punto Evo 2009 regjistrimi par 1 vit , PRIVAT

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 19:31 ,

Fiat Punto Evo

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 12:42 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET ,Viti 2012

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 08:18 ,

Fiat Punto Evo 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 13:46 ,

Fiat

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:45 ,

Fiat

4 600 EUR

09 Korr 15:43 ,

Fiat Punto EVO 1.4B 2012

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 15:39 ,

Fiat Punto EVO 1.4B 2012

4 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim