Fijat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 197
Acura , 4
Audi , 4
Citroën , 3
Opel , 3
Aixam , 2
Peugeot , 2
Ferrari , 1
Ford , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fijat,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fijat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 12:04 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 12:03 ,

Shes.pjes .per .audi a4 b5 4x4 quatro

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 18:16 ,

Fijat Punto 1.9 JTD Rks 3 Muj U shit Flmmmm

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 22:43 ,

shitet ndrrohet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:13 ,

Shes ose jep dy kerre ndrim me mat tri dyt rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 09:40 ,

Kombi

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 17:03 ,

Kombi

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 20:06 ,

Kombi

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 12:34 ,

Kombi

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 01:29 ,

Shes fijatin benzins 1.6 regjistrim 4 muj baj ndrrim

Histora e veturës

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 22:37 ,

Fijat punto

Histora e veturës

399 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:04 ,

Fijat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:15 ,

shes pses stilo

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 22:33 ,

fiat

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:06 ,

SHES FIAT PUNTO 1.7 DISELL VITI 2000 RKS 10MUJ

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 22:32 ,

Fiat fijorino shitet

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 00:10 ,

4700

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 19:34 ,

Shes fijat

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:22 ,

Shes ndrroj qmimi 999€

Histora e veturës

999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 22:13 ,

Shitet vetura Fijat punto

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 21:09 ,

Fijati Punto 1.9jtd 2006 Per Pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fijat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fijat në kategorinë Vetura | Fiat | Panda
  • Fijat punto në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • FIJAT në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto Abarth
  • Fijat në kategorinë Traktorë | Fiat
  • fijat në kategorinë Makina dhe Inventarë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione