Fiqa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Zastava , 29
Fiat , 3
15 Sht 19:09 ,

Fiqa

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 12:25 ,

Fiqa

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 22:26 ,

Fiqa

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 11:11 ,

Fiqa ndrim me motorr elektrik ose pikap

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 17:40 ,

zastava 750 fiqa

4 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 21:35 ,

Shes fiat/zastava 850

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Qer 17:04 ,

Nderroj apo shes fiqen 750, fiqa,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 23:48 ,

Shitet Fiat -fiqa

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Nën 14:15 ,

Fiqa 850

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 23:10 ,

Fiqa

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 09:50 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 09:48 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 21:29 ,

Fiq

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 19:25 ,

Zastava Fiqa 750 Gjendje Perfekte

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 21:16 ,

Shitet Fiqa pa motorr pa dojumenta

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 13:44 ,

Fiat 850 Fiqa

3 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Dhj 18:50 ,

Shitet fiqa

250 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 12:56 ,

Shitet Fiqa Zastava 750

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 14:57 ,

Zastava 750 fica

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 20:37 ,

Kerkoj me ble ksi lloj veture

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 21:35 ,

Fiqa

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 08:26 ,

Fiqa ne shitjee

220 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 18:39 ,

Shitet Zastava 750 (Fiqa) ne gjendje te rregullt.

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Gush 22:54 ,

FiQ

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Maj 18:59 ,

Fiqa 750cc

1 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:09 ,

shitet fiqa urgjent

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Jan 20:33 ,

shitet fiqa bajm edhe ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Jan 22:06 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 15:44 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 16:26 ,

Fiqa benzin

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 08:35 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 21:02 ,

Fiqa 750cc

02 Sht 10:52 ,

Shitet Fiqa

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 20:55 ,

Fiqa 750

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • fiqa në kategorinë All Category
  • Fiqa në kategorinë Vetura
  • Fiqa në kategorinë Vetura
  • Fiqa në kategorinë Vetura

Në fillim