Fiqa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Zastava , 29
Fiat , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiqa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiqa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Nën 19:40 ,

fiqa

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Nën 22:08 ,

fiqa 750

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Nën 19:54 ,

Fiqa 750

1 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 19:09 ,

Fiqa

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 12:25 ,

Fiqa

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 11:11 ,

Fiqa ndrim me motorr elektrik ose pikap

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 21:35 ,

Shes fiat/zastava 850

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Qer 17:04 ,

Nderroj apo shes fiqen 750, fiqa,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 23:48 ,

Shitet Fiat -fiqa

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Sht 23:10 ,

Fiqa

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 09:50 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 09:48 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 19:25 ,

Zastava Fiqa 750 Gjendje Perfekte

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 21:16 ,

Shitet Fiqa pa motorr pa dojumenta

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 13:44 ,

Fiat 850 Fiqa

3 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Dhj 18:50 ,

Shitet fiqa

250 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 12:56 ,

Shitet Fiqa Zastava 750

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 14:57 ,

Zastava 750 fica

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 20:37 ,

Kerkoj me ble ksi lloj veture

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 21:35 ,

Fiqa

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 08:26 ,

Fiqa ne shitjee

220 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 18:39 ,

Shitet Zastava 750 (Fiqa) ne gjendje te rregullt.

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Gush 22:54 ,

FiQ

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Maj 18:59 ,

Fiqa 750cc

1 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:09 ,

shitet fiqa urgjent

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Jan 20:33 ,

shitet fiqa bajm edhe ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Jan 22:06 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 15:44 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 16:26 ,

Fiqa benzin

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 08:35 ,

Zastava 750 benzin -70

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 21:02 ,

Fiqa 750cc

02 Sht 10:52 ,

Shitet Fiqa

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 20:55 ,

Fiqa 750

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiqa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

fiqa fiqa Fiqa Fiqa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione