Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

For benzin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Smart , 24
Škoda , 3
BMW , 2
Fiat , 2
Ford , 2
MINI , 2
Opel , 2
Audi , 1
Citroën , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe For benzin,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj For benzin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:28 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:27 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 23:05 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 22:56 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:40 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 21:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0TDI / DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:08 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6TDI 2012 i DOGANUAR

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 23:15 Vetura , Mitrovicë

Mini Cooper 1.6 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 23:01 Vetura , Mitrovicë

Mini Cooper 1.6 Benzin

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 15:04 Vetura , Fushë Kosovë

boj ndrrim mercedes c180

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 19:28 Vetura , Prishtinë

SMART FOR-FOUR 2016 NGA ZVICRRA

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Tet 08:23 Vetura , Prishtinë

smart for for 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 08:00 Vetura , Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 18:22 Vetura , Prishtinë

Passat B8 DSG

13 800 EUR

26 Qer 15:43 Vetura , Prishtinë

SMART FORTWO AUTOMATIK RKS 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:13 Vetura , Lipjan

Smart For Four 1.3 benzin 2005 rks me klim

2 560 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 05:23 Vetura , Prishtinë

Golf Smart

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 01:29 Vetura , Prishtinë

smart for two

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 12:15 Vetura , Prishtinë

Golf & Smart

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 12:33 Vetura , Prizren

Smart ne shitje

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 17:08 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:39 Vetura , Mitrovicë

Shitet smart for two

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 13:05 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura Smart For Four 1.0

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Dhj 00:27 Vetura , Shtime

Renault Megane 1.4 tce.

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 12:31 Vetura , Prizren

SETRA 315 HD

4 478 994 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 06:38 Vetura , Fushë Kosovë

Smart for four 1.0

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Gush 13:01 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 TDI

1 300 EUR

29 Jan 19:32 Vetura , Prishtinë

Blej smarta for two

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 20:42 Vetura , Prizren

smart for 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 16:15 Vetura , Pejë

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 20:28 Vetura , Mitrovicë

Blej Smart ForTwo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Nën 19:41 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 GTi 2015

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 14:46 Vetura , Pejë

Passat automatik 1.9

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 20:44 Vetura , Deçan

Aaaaa

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 21:17 Vetura , Pejë

Vw Golf 7 GTI 2015

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Tet 17:49 Vetura , Malishevë

Shes Smart for four

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:39 Vetura , Besianë

Smart for four

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:39 Vetura , Fushë Kosovë

VW Passat CC 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 10:51 Vetura , Viti

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 10:16 Vetura , Viti

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 09:47 Vetura , Prizren

Shitet Bisha Tip top 1.4 benzin - ndrim me skuter

319 EUR Price Reduced

31 Maj 23:54 Vetura , Prishtinë

Smart fortwo viti 2013 1.0 84 cv

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Shk 12:41 Vetura , Artanë

shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 16:02 Vetura , Pejë

Smart For-Four 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 22:29 Vetura , Prishtinë

Fiatin Punto benzin 1.2 98

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj For benzin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione