Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford focus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 1683
Audi , 185
Opel , 175
BMW , 165
Peugeot , 73
Renault , 63
Fiat , 58
Citroën , 39
Seat , 24
Škoda , 17
Alfa Romeo , 16
Hyundai , 12
Smart , 10
Jeep , 10
Volvo , 8
Nissan , 7
MINI , 7
Mazda , 6
Toyota , 6
Daihatsu , 6
Lancia , 6
Kia , 5
Rover , 4
Daewoo , 4
Chrysler , 3
Chevrolet , 3
KTM , 3
Porsche , 3
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Honda , 2
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:16 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:16 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:13 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:06 ,

Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 ,

BMW 320 2.0 DIZELL KLIM. RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 ,

VW CEDDY 2.0 SDI RKS 9 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:33 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:33 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:19 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:19 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 ,

Ford Focus me dogan pagume 122 mij km 2015

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:37 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:12 ,

Opel insignia automatik 2011. NDRRIM

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:43 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

Mercedes Benz e190 2.0 Benxin

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:12 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Shitorja ,

FORD Focus 1.6 TDCI

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:44 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:44 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:23 ,

Mercedes benz c 350 cdi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 ,

Golf 4 1.9 tdi 4 motion 4x4 pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 ,

Golf 3 1.9 turbo rks i sapo skadum 1100€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:57 ,

VW Golf 7 1.6tdi DSG HIGHLINE - RKS ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione