Ford ka | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 2337
Opel , 138
Audi , 65
BMW , 36
Renault , 34
Fiat , 25
Peugeot , 17
Citroën , 14
Seat , 10
Škoda , 9
Hyundai , 7
Toyota , 4
Honda , 4
Acura , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Volvo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Nissan , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford ka,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford ka Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:26 ,

Shes Pjes Per Ford ka tel 044647279

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:26 ,

Shitet Ford ka 1.3 Benzin 2002 shum i mir

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 ,

Ford Mondeo 2.0 Benzin Pa Dogan

Histora e veturës

370 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:31 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK 2013������

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:18 ,

Shitet Ford KA, 1.3 TDCI (Dizell)

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:13 ,

Audi A3 2.0-TDI-Automatik S-tronik viti 2015 Me Dogane dhe

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 1750 €

Histora e veturës

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:28 ,

Mondeo

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

FORD KA 1.2 125km RKS ����

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:41 ,

Opel corsa 1.7 dizel rks klimatronik

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

Golf 2 1.6 TDI

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:40 ,

Shitet Vw Caddy 1.6 TDI 77kw me dogan ndrrim

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 ,

Ford Transit 1.9

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:59 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

Histora e veturës

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:57 ,

Smart IR Remote Control, telekomandë universale me WiFi

Histora e veturës

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:55 ,

MISECU NVR 5MP 2K PoE me Mikrofon, Dhuratë 500GB HDD

Histora e veturës

280 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:49 ,

Shirit LED RGB shumëngjyrësh 10 metra me bluetooth

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:23 ,

Shitet pikap friz nddrim me vetur

Histora e veturës

2 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 ,

Shitet Smart fortwo 700 cc

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:17 ,

Golf IV 1.9 TDI pa klim

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:23 ,

Mercedes G-class G 300 TD

Histora e veturës

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Gush 19:15 ,

Opel combo 1.7 DTI motorrin Japan me KLIMË

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 19:14 ,

Vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012 I Doganuar

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 16:47 ,

Shes Ford Fiesta 1.2 16V

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 16:22 ,

Ford Ka 1.3 Benzin 2000 me klim 1 vit Rks

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 16:18 ,

Shitet vetura Ford

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:48 ,

Ford Ka

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 13:58 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 17:54 ,

Honda Civic

Histora e veturës

7 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 14:22 ,

Shitet urgjent Ford Escape ne gjendje shume te mire

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Korr 20:04 ,

Shitet. Ford. Focus. 1.6 cdti 2011 rks 8 muj

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 16:28 ,

Oferte per marakli

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Korr 15:16 ,

OPEL ASTRA J Start Stop 1.7CDTI Facelift LED 2014

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 12:48 ,

Shes Ford Mondeo

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 01:27 ,

Ford focus 1.8 dizell 9 muje regjistrim

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:57 ,

Shes ndrroj Audi A3 Automatik

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford ka | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione