Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frontera - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 558
Citroën , 5
Fiat , 5
Ford , 5
Renault , 5
BMW , 4
Dodge , 4
Peugeot , 4
Chrysler , 3
Jeep , 3
Kia , 3
Nissan , 3
Audi , 2
Mazda , 2
Škoda , 2
Alpina , 1
Daewoo , 1
Ferrari , 1
GMC , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Lada , 1
MG , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frontera,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frontera Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:52 Vetura , Skenderaj

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:09 Vetura , Dardanë

Opel Frontera OFF ROAD

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 08:46 Vetura , Therandë

Shitet dhe mundesi ndrrimi me vetur me te vogel me te lir

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 10:23 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 10:07 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 09:57 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 06:53 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj opel fronteren

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 14:33 Vetura , Skenderaj

Shitet

01 Qer 13:01 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj opel frontera

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 08:34 Vetura , Therandë

Shitet dhe mundesi ndrrimi me vetur te vogel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 08:32 Vetura , Vushtrri

Shitet Vetura

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 15:52 Vetura , Gjilan

Opel frontera pjes rezerv

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

Urgjent shes opel frontera

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 15:42 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 11:18 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Maj 00:45 Vetura , Ferizaj

Opell frontera

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 10:56 Vetura , Vushtrri

Frontera 4x4 -2000

3 800 EUR Price Reduced

15 Maj 12:15 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:25 Vetura , Therandë

Shitet opel frontera 4x4 viti 1999

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 02:09 Vetura , Prishtinë

Shes opel frontera

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 21:10 Vetura , Prishtinë

She opel fronter

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 06:28 Vetura , Prishtinë

Shes opel frontera

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 02:16 Vetura , Lipjan

Shitet Opel Frontera

3 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 07:33 Vetura , Gjakovë

Opel Frontera 2.4 Benzin

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 20:09 Vetura , Besianë

shitet opel frontera 2.2 disel 4x4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 19:56 Vetura , Deçan

Opel frontera 2.2

1 900 EUR

03 Pri 20:49 Vetura , Pejë

opel frontera 2.2 dizell

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 23:21 Vetura , Deçan

Opel Frontera

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 15:00 Vetura , Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 04:49 Vetura , Gjakovë

Frontera

5 000 EUR

27 Shk 17:03 Vetura , Vushtrri

Opel Frontera 2.2D 4x4 1 vjet rks 044853289

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 07:28 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat ducato regj.6 muaj. Regj. I par rks��

3 240 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:01 Vetura , Prizren

Mercedes E 220 CDI

20 Shk 19:06 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura , Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Audi A6 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 23:17 Vetura , Prizren

Peugeot 607 HDI 2.7 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:34 Vetura , Prishtinë

Shes opel frontera

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 17:22 Vetura , Ferizaj

Shitet opell frontera 2.3 turbo dizell

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 08:55 Vetura , Deçan

Opel Frontera shum i rujtun

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:00 Vetura , Prishtinë

Shiter Gjipi Opel Frontera 2.2

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:29 Vetura , Ferizaj

Shes fronteren 4x4

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frontera | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • frontera në kategorinë Vetura | Renault | R 25
  • Frontera në kategorinë Vetura | Isuzu
  • Frontera në kategorinë Vetura | Nissan | Terrano
  • Frontera në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Frontera në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pajero
  • frontera në kategorinë Makina
  • Frontera në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • frontera në kategorinë Vetura | Daihatsu
  • Frontera në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • frontera në kategorinë Vetura | Isuzu | Trooper

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione