GLC | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 3
Chrysler , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GLC,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj GLC Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:03 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

Histora e veturës

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 12:08 ,

Mercedes-Benz GLC 250 4Matic, AMG Premium

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 19:44 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

Histora e veturës

21 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 19:37 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4matic Dizel

Histora e veturës

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Maj 21:11 ,

Mercedes Benz GLC 250

Histora e veturës

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 09:48 ,

Mercedes Benz GLK 220 �������� PANORAM AMG LINE

Histora e veturës

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:12 ,

Chrysler pt cruiser 2.2 diesel 2005

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 00:46 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 09:03 ,

Mercedes GLC 220cdi 4 Matic

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 23:40 ,

Mercedes-Benz GLC -Klasse GLC 220 d 4Matic*LED*AHK*Kamera*Na

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 08:01 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 00:07 ,

Tiguan

Histora e veturës

12 510 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 18:10 ,

MERCEDES-BENZ, GLC 220d 4Matik

Histora e veturës

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 06:06 Shitorja ,

Mercedes GLC 250D me doganë

Histora e veturës

51 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 10:03 ,

Chrysler 300C Benzin 2.7 NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Gush 20:25 ,

Është në gjendje shumë të mirë

Histora e veturës

34 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 16:17 ,

Mercedes 250 benzin

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 20:08 ,

Trafo xenon

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 12:05 ,

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic 9G AMG

Histora e veturës

45 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 00:07 ,

mecerdes benz

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 23:15 ,

mecerdes benz

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Dhj 22:38 ,

Mercedes 240 benzin

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 13:34 ,

mercedes

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Nën 00:46 ,

mercedes benz

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 22:26 ,

mecerdes benz

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 15:40 ,

Mercedes benz GLC 250 2018

Histora e veturës

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 07:54 ,

GLC

Histora e veturës

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Gush 13:30 ,

golf 2 gti

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj GLC | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione