GOLF 4 PA DOGAN | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 44
BMW , 33
Audi , 25
Peugeot , 18
Fiat , 12
Seat , 11
Renault , 7
Ford , 5
Citroën , 4
Nissan , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1
Daewoo , 1
Sot 23:05 ,

Seat Leon 1.2TSI "2013"

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:05 ,

Peugeot 207 1.4HDI Facelift "2010"

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:15 Shitorja ,

Vw Golf 4 1.9 4 Motion pa dogan

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:09 ,

ML automat nga me te miret siq shihet shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI / 2016 / ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:48 ,

BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012 ����

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 ,

OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK 7G TRONIC

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:59 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:59 ,

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:58 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:58 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:57 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:08 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:07 ,

BLEJM VETURA��VW BMW AUDI MERCEDES ������

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:05 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:47 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 ,

Golf 6 TDI BlueMotion

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 ,

Golf 4 pa dogan 1.9 tdi i sapo ardhur

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:39 ,

Golf 4 pa dogan i sapo ardhur 1.9Tdi

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:30 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Golf 4 1.9 tdi i tkuqe 2001 pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:32 ,

Golf 4 1.9 Tdi Pa dogan

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:19 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:19 ,

Shes Audi Q5 3.0quattro Viti 2015 PA DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 19:36 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 19:02 ,

opel insignia 2.0’die pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Nën 17:41 ,

Shes Golf 4 1.6 benzin Pa Dogan Euro 4

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 10:45 ,

MERCEDES BENZ W212 E-CLASS 2.2 ELEGANCE 12/2011 7G-TRONIC

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 21:44 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Manuel Nga Ch ( Pa Dogan )

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 21:44 ,

Bmw X1 2.3 Diesel XDrive Pa Dogan Nga ����Ch����

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 09:45 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 23:19 ,

GOLF 6, 2011, R-Line, FullLED,Xenon,Navi,

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:30 ,

opel corsa 1.7 dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 19:24 ,

Kerkoj golf 5 ose 5+ Automat pa dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 14:59 ,

Golf 4 1.9 TDI 4'MOTION

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Nën 21:22 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999


Në fillim