Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

GOLF VI | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 11
BMW , 6
Opel , 2
Peugeot , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Citroën , 1
Kia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GOLF VI,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj GOLF VI Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:54 ,

GOLF VI 2.0 GTI Limited

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:11 ,

GOLF VI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

Shitet vw polo 1.4b 2002 rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:52 ,

GOLF 7 - 1.6 TDI BLUEMOTION 6 SHPEJTÊSI RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:30 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:21 ,

VW GOLF VI VARIANT

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:13 ,

VW GOLF VI -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:37 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC F1

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:18 ,

VW Golf VI 1.6 TDI STYLE Model

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:33 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 16:34 ,

VW GOLF VI GTI 2.0“ADIDAS EDITION”

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:29 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:28 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 09:06 ,

GOLF 6 1.2 TSI NGA ZVICRA 102.OOO KM 08/2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Qer 10:39 ,

Shitet Golf 6 1.6 BlueMotion 2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 16:19 ,

Golf VI 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 14:32 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:06 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:05 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura me defekte ose te demtume

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 11:55 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 20:36 ,

Golf VI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 15:05 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 11:45 ,

Peugeot 206 1.4 hdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Qer 21:20 ,

Golf VI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:28 ,

GOLF VI Team

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:41 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 13:15 ,

Blej vetura me defecte dhe te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:15 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 13:15 ,

Blejm vetura 044926866

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 13:15 ,

Blej vetura te bame ndeshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 09:25 ,

GOLF VI

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:53 ,

GOLF VI

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj GOLF VI | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf VI në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • GOLF VI në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf VI në kategorinë Vetura | Kia | Sportage
  • Golf VII në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • golf VI në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A-Class
  • Golf VI në kategorinë Vetura | BMW | Seri 3
  • Golf VI në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Golf VII në kategorinë Vetura | BMW
  • golf vi në kategorinë Vetura | Fiat | 500
  • Golf vII në kategorinë Vetura | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione