Gb | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 11
BMW , 5
Audi , 4
Opel , 1
Seat , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gb,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gb Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:08 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 09:29 ,

Stilolaps me kamer te fshehur

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 16:03 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 13:48 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:29 ,

Seat Leon FR -2.0 TDI-AUTOMATIK-Viti 2015����Zvicra����

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 21:18 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 22:51 ,

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:35 ,

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:17 ,

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:16 ,

Shes IPhone 11 pro 512

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:16 ,

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:09 ,

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 22:09 ,

Shes IPhone 11 pro 512 GB aktiv 3 jave

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 14:57 ,

Veturë Angleze

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 18:33 ,

T5 1.9 me dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 23:25 ,

Shitet

55 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 20:25 ,

u shitt flm

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 12:17 ,

Golf 7 Full Option

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Dhj 13:44 ,

Mercedes-Benz E350 BlueTec 4-MATIC

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 17:15 ,

Rent A Car GB Nacional

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:41 ,

10 PC I5 HP MONITORA(TV) 10 24INCH NDRRIM ME VETUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:39 ,

Mercedes benz E class 250cdi

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 17:05 ,

RENT A CAR GB Nacional 00383-45-150-500

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 18:04 ,

AMG E 350 PANORAMA FULL

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 09:12 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:56 ,

bmw

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 22:44 ,

AUDI A3 3X Sline 170 ps sportback

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 15:13 ,

���� IPHONE 7- 128 GB ORIGINAL ����

290 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 19:11 ,

I SHITUR

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 06:50 ,

Sony PS3

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 17:56 ,

Rover 75 CDT 2.0

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Gush 13:37 ,

iphone 8+

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 13:22 ,

Rig saphire 4GB

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:43 ,

3 soni dysha merr gratis nintendo -kontakto nviber

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 14:01 ,

Iphone 6. 64 gb

160 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 18:48 ,

ajfon 6 1

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 09:04 ,

Syze me kamer

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 16:48 ,

Iphon 7 i zi Urgjent 128 gg

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 17:05 ,

2004 MERCEDES C220 | Targa Angleze GB

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 20:59 ,

Iphone 4 si i ri

50 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 20:58 ,

Iphone 4 si i ri

50 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 14:50 ,

GOLF 6 - FULL EXTRA

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 16:56 ,

VW GOLF 6 - FULL EXTRA

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 17:00 ,

Iphone

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 13:59 ,

TABLET 10 INCH,POWER BANK EDHE SHUMEE LIRE URGJENT

37 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:52 ,

Mercedes E250

23 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 01:18 ,

Mercedes E250

23 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gb | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione