Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjenerator | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 25
Audi , 12
BMW , 10
Ford , 6
Renault , 6
Fiat , 5
Peugeot , 4
Acura , 2
Citroën , 2
Daewoo , 2
Honda , 2
Kia , 2
Toyota , 2
Bugatti , 1
Hyundai , 1
Maserati , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjenerator,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjenerator Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:16 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

045712380

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:25 ,

045712380

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 ,

045712380

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25 ,

Blejm vetura 045712380

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:07 ,

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:52 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:51 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 09:16 ,

Shes gjenerator 38kva dizel perkins

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 19:20 ,

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Gush 16:00 ,

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 19:51 ,

Kia sportage 2.0 Benxin/plin

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 08:02 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 11:25 ,

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 11:22 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 15:11 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 14:07 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5TDI

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 23:07 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe 2015

3 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 21:25 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 22:24 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 11:05 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 12:33 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 20:05 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:48 ,

VW Passat 2 1.8 gaz/benzin 1992

720 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:14 ,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 04:29 ,

Bmw e34

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 02:06 ,

Golf 2

699 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 21:21 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 23:10 ,

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 18:52 ,

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 17:54 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:21 ,

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 18:15 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 18:15 ,

I shitur

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:00 ,

Caddy 1.9 tdi klim Ac

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 14:38 ,

Caddy 2.0 SDI

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 15:24 ,

KOMBI PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE I ARDHUR NGA CH

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 08:20 ,

SHES PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE 044280873

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 13:04 ,

auto Bartje shlep Marimanga 049 567 443 prizren

15 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 09:59 ,

I SHITUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 15:29 ,

Touran 2.0 DSG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:08 ,

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjenerator | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione