Gjeta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 8
Opel , 5
BMW , 3
Fiat , 3
Ferrari , 2
Ford , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Citroën , 1
Infiniti , 1
Peugeot , 1
Plymouth , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjeta,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjeta Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:33 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:30 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:26 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:09 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:03 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 13:31 ,

Jetta VW , Gjeta

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:42 ,

VW Jetta 1.9 dizel

Histora e veturës

1 270 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 23:58 ,

kerkoj kombi me blejt

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 23:36 ,

Shitet

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 02:40 ,

U shitt ■FLM■

Histora e veturës

8 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 13:26 ,

Jeta 1.6 benzin plin

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 20:44 ,

VW PASSAT B7 FLM U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 18:38 ,

vw jetta 1.6 turbo dizell rks 10 muaj

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:21 ,

Shes gjeten viti 90.1.6dizell rks 08.06.2021.

Histora e veturës

630 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:30 ,

Shitet

Histora e veturës

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 11:41 ,

WV Jetta

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:43 ,

Ferizaj

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 22:20 ,

U shit flm merrjep

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 07:18 ,

Gjeta 1.6 dizell ngjendje trregullt

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 22:01 ,

U shitt ■FLM■

Histora e veturës

8 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 08:20 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 16:03 ,

Matorra(1.9.dizell).per.golf.2.3.jeta.kombi.t2.t3.

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:38 ,

U shit flm

Histora e veturës

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:18 ,

U shit u shit flm

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:07 ,

Jan shit flm merrjepe

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:06 ,

Jan shit

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:04 ,

Jan shit

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:03 ,

U shiten

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:02 ,

U SHITEN. SHUM SHUN FLM MERR JEP

Histora e veturës

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjeta | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gjeta gjeta gjeta

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione