Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gmc - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 20
GMC , 17
Peugeot , 15
BMW , 13
Opel , 10
Citroën , 6
Renault , 6
Chrysler , 4
Fiat , 4
Ford , 4
Seat , 4
Bentley , 3
Dodge , 3
Škoda , 3
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Mazda , 2
Cadillac , 1
Daewoo , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gmc,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gmc Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI TABELA RKS 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:44 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:53 Vetura , Gjilan

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG.7

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:48 Vetura , Gjilan

VW Polo 2014 ME DOGAN ����

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 Vetura , Prishtinë

BMW 120D 2.0 DIESEL 2014

6 699 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Vetura , Therandë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2D SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:05 Vetura , Prishtinë

Audi A5 SportBack 3.0TDI Quattro S-Line Facelift

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:33 Vetura , Mitrovicë

Spojler per Golf 5 R32, GTI, GT sport

120 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:45 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:44 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:42 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015 CUP dsg

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:31 Vetura , Prizren

Audi a3

8 900 EUR

28 Maj 16:49 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:39 Vetura , Gjilan

Range rover

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 11:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2017 1.6 Dizel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:59 Vetura , Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 18:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Doblo Maxi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:58 Vetura , Prishtinë

Honda Civic

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 12:54 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 diesel rks 03/2024

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 12:53 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 12:49 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 00:22 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 Model Sound 1.6 T(DI) 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 00:02 Vetura , Ferizaj

Skoda Superb 2.0 TDI Facelift Full Opsion 2017

20 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 23:52 Vetura , Ferizaj

Audi A3 s line sport back s tronic

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 18:53 Vetura , Ferizaj

mercedes ML 350 AMG line blue tec 9G

26 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 15:42 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 13:31 Vetura , Prizren

Bmw 730d

16 800 EUR

23 Maj 17:55 Vetura , Ferizaj

Golf 4 T(DI)

4 400 EUR

22 Maj 18:11 Vetura , Gjilan

OPEL ASTRA ST 2015 (Sport Tourer)

8 500 EUR

22 Maj 13:19 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 HIGHLINE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 12:46 Vetura , Prizren

GMC. 2021. 19 000 euro

19 000 EUR

19 Maj 14:36 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:50 Vetura , Gjilan

Peugeot

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 11:36 Vetura , Gjilan

Opel insignia

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 23:39 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 14:16 Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 facelift 2018 automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:03 Vetura , Prishtinë

VW POLO BLUEMOTION 1.4TDI

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gmc | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gmc në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • Gmc në kategorinë Vetura | GMC
  • gmc në kategorinë Vetura | Ford
  • GMC në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • gmc në kategorinë Makina
  • Gmc në kategorinë Vetura | Hummer
  • gmc në kategorinë Të tjera
  • Gmc në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • gmc sierra në kategorinë Vetura
  • GMC në kategorinë Telefona celular

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione