Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 10063
Opel , 401
Audi , 372
BMW , 245
Ford , 111
Peugeot , 103
Renault , 103
Fiat , 94
Citroën , 79
Seat , 54
Škoda , 35
Acura , 30
Alfa Romeo , 27
Hyundai , 19
Nissan , 18
Land Rover , 18
Volvo , 18
Jeep , 16
Smart , 14
Toyota , 13
Mitsubishi , 13
Mazda , 12
Suzuki , 12
MINI , 10
Chrysler , 9
Kia , 9
Daihatsu , 8
Rover , 7
Alpina , 7
Aixam , 7
Lancia , 7
Dodge , 5
Daewoo , 5
GMC , 5
Chevrolet , 5
Porsche , 5
Dacia , 4
Honda , 4
Bugatti , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
TVR , 2
DeTomaso , 2
Zastava , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Wiesmann , 2
Jaguar , 2
Grecav , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Lotus , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Yugo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Qer 14:38
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 2.0 TDI Dsg Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 12:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0tdi 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:14
Linku:
Vetura , Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:09 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:53 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:52 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:52 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:50 Vetura , Prizren

GOLF 7.5 DSG 2017

15 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Vetura , Prishtinë

BMW 120D 2.0 DIESEL 2014

6 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Vetura , Gjilan

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 DISTRONIC •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Vetura , Lipjan

Golf 1.9TDI Klim rks 10muj

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 AUTOMATIK 1.9 TDI RKS 9 muj

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7 Sportsvan 1.6 tdi dizell.

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:18 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz S 300 Automatik

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:10 Vetura , Besianë

Skoda Fabia 1.4 TDI, 77 KW, 2015 Model Edition

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:01 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:56 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI RKS 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:56 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT TDI I DOGANUAR 2013

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G I DOGANUAR 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE FACE LIFT 1.5 DCI AUTOMATIK 136.000 KM 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 173.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:55 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:48 Vetura , Pejë

VW GOLF 7.5 1.6 TDI MANUEL FACELIFT ME DOGAN VITI SAKT 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:48 Vetura , Prishtinë

BMW 320D STEPTRONIC M-PACKET 12.2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 Vetura , Gjilan

VW GOLF 5 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 Vetura , Gjakovë

Golf 7 highline 2.0

14 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:31 Vetura , Vushtrri

GOLF 5 1.9 TDI - GOAL - SHIBER - 2006 - I RI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Vetura , Ferizaj

Golf 6 2.0 tdi 1 vit rks

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:23 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:20 Vetura , Skenderaj

VW Golf 4 1.9Tdi (i) 2003 Rks 043762109

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:13 Vetura , Ferizaj

Citroèn C5 1.6 E-HDI Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Vetura , Ferizaj

Ope Insignia 2.0 TDCI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI Facelift 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Vetura , Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:10 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2014 Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0tdi 170ps 2007 DSG

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione