Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1.6 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 15597
Opel , 150
Audi , 120
Acura , 74
Peugeot , 60
BMW , 53
Citroën , 36
Ford , 32
Seat , 29
Renault , 27
Škoda , 26
Fiat , 24
Volvo , 19
MINI , 18
GMC , 14
Alpina , 10
Aixam , 7
Dodge , 6
Chrysler , 5
Artega , 5
Mazda , 4
TVR , 4
Jeep , 4
Daihatsu , 4
Nissan , 3
Kia , 3
Hyundai , 3
Jaguar , 3
Bugatti , 3
Smart , 3
MG , 3
Lancia , 3
Toyota , 2
Zastava , 2
Suzuki , 2
Wiesmann , 2
Rover , 2
Corvette , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Saab , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
UAZ , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1.6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1.6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 SOUND 2017 1.6 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 JOIN 2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 JOIN 1.6 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 09:51
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 Sportsvan 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 15:11 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7 Sportsvan 1.6 tdi dizell.

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:56 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 HIGHLINE FULL OPSIONE

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:47 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI MANUAL 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 1.6 TDI NE GJENDJE PREFEKTE

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Vetura , Viti

GOLF 7 PLUS 1.6 TDI 81 KW AUTOMATIK DSG VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 Vetura , Therandë

Golf 7 1.6 228 mij km pa dogan 043950710

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

Golf 6

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Vetura , Viti

Golf 7.5 1.6 TDI 2017 Automatik Dsg 115 Ps Me Dogan Te Pagua

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Vetura , Viti

Golf 7.5 1.6 TDI 2017 Automatik Dsg 115 Ps Me Dogan te Pagua

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2015 Automatik Model Lounge Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 Manual RKS 11 MUJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:55 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Sot 12:52 Vetura , Pejë

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Vetura , Malishevë

Shes Golf 6 ,Manual 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 Vetura , Mitrovicë

Golf 7.5 Facelift 1.6 tdi (di) te kuqe

13 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Vetura , Viti

Golf 6

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Vushtrri

Golf 7

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:48 Vetura , Fushë Kosovë

Golf Vll 2014 shitet ndrrohet

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Vetura , Vushtrri

Golf 7

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:23 Vetura , Drenas

Golf 7 pa dogan shitet ndrrohet

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Vetura , Burim

Golf 7 2016 1.6 Tdi Dsg Allstar

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Vetura , Ferizaj

Golf 3 1.6 benzin

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 Vetura , Skenderaj

Golf 6 1.6 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:25 Vetura , Lipjan

Golf 7.5 2017��������

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

10 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Vetura , Mitrovicë

GOLF 7.5 1.6 TDI VITI 2017 I SAPO DOGANUAR

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:53 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 7 SPORTVAN 1.6 Tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:46 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 6 plus 1.6 TDI 77 KW

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 1.6 TDI RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Vetura , Ferizaj

Golf 7 Lounge 1.6 TDi DSG Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Vetura , Prishtinë

Golf 7 automatik

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1.6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 1.6 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • golf 1.6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • golf 1.6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • GOLF 1.6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Golf 1.6 në kategorinë Vetura | Audi
  • Golf 1.6 në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Golf 1.6 në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Golf 1.6 në kategorinë Makina
  • golf 1.6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Golf 1.6 tdi në kategorinë Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione