Golf 2 1.6 dizell | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2641
Opel , 35
Audi , 31
BMW , 15
Acura , 13
Seat , 10
Peugeot , 10
Ford , 9
Fiat , 6
GMC , 4
Škoda , 2
Alpina , 2
Renault , 2
Isuzu , 1
MINI , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Corvette , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 1.6 dizell,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 1.6 dizell Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:30 ,

Golf 2 1.6 dizell URGJENT

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:11 ,

Golf 2,turbo dizell 1.6,rks edhe 6 MUAJ, 1987

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:12 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:58 ,

Golf 2 Dizell 1.6 Series 1991

Histora e veturës

880 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:13 ,

Vw golf 6,dizell, i doganuar,viti 2011

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:30 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:32 ,

SEAT LEON ST 1.6

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:31 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:28 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 ,

VW GOLF VI 1.6

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 ,

VW GOLF VII 1.6

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 ,

Golf 2 1.6 turbo-dizell rks i skanduar

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:22 ,

VW GOLF VI 1.6

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:45 ,

golf 2 diezell 1.6 qmimi 1000€

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 20:59 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell turbo ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 15:46 ,

Golf 6 u shit e gz

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 23:13 ,

Golf 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 15:19 ,

Golf 2 GTD

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 18:39 ,

Golf 2 Turbo Dizell 1.6 -- series 1992

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 16:40 ,

Golf 6 dizell me dogan

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 21:23 ,

Golf 2 1.6 Dizell Fabrikisht Viti 87 Rks 10-03-2022

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 20:33 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 20:40 ,

Shes golf 2 1.6 turbo dizell ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:31 ,

U Shit FLM ��

Histora e veturës

9 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 17:54 ,

Golf 6 Dizell rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 16:22 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 23:38 ,

Golf 2 1.6 turbo dizell

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 18:16 ,

golf 2

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 15:40 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 11:55 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 10:46 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 20:18 ,

Shes golf 2 dizell 1.6 viti 89

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 23:21 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 22:09 ,

Golf 2 1.6 Dizell interkoller

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
31 Maj 20:43 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 20:33 ,

Golf 2

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:09 ,

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 10:18 ,

golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 1.6 dizell | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione