Golf 2 1.9 tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1087
Audi , 39
Opel , 30
Seat , 18
BMW , 14
Škoda , 5
Peugeot , 5
Fiat , 4
Ford , 2
Isuzu , 1
Grecav , 1
Renault , 1
GMC , 1
Sot 16:50
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:50
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:45 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:23 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 2 MUJ VP 04.2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Golf 5 1.9 tdi viti 2007 full system

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 ,

VW Golf 5Plus 1.9 TDI 11/2008 Model 2009 Goal

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:17 ,

Golf 4 1.9 tdi 5 shpejci 10 muj regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:53 ,

VW CADDY 1.9TDI RKS 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 ,

Shes Golf 5 Plus 1.9 TDI Modeli GOAL rks 05.2021

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:18 ,

Golf 4 1.9 TDI shum i rujtum

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:50
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:43 ,

Golf V 1.9 TDI RKS 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

Golf 5 gjendja perfekte

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 ,

opel astra 1.7 cdti dizel rks

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim