Golf 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 24003
Opel , 577
Audi , 524
BMW , 326
Peugeot , 142
Ford , 127
Renault , 108
Acura , 106
Fiat , 90
Citroën , 71
Seat , 48
Škoda , 36
Alfa Romeo , 32
GMC , 24
Hyundai , 22
Volvo , 22
Jeep , 20
Land Rover , 19
Kia , 19
Smart , 19
Mazda , 18
Nissan , 18
Alpina , 18
Toyota , 17
Aixam , 16
Mitsubishi , 14
Chrysler , 9
MINI , 9
Rover , 9
Dodge , 8
Artega , 8
Chevrolet , 7
Porsche , 7
Zastava , 6
Suzuki , 6
Cadillac , 5
Ssangyong , 5
Bugatti , 5
Honda , 5
Daihatsu , 5
Lancia , 5
Ferrari , 5
TVR , 4
Wiesmann , 4
Grecav , 4
Lada , 3
Saab , 3
MG , 3
Bentley , 3
KTM , 3
Isuzu , 2
Dacia , 2
Buick , 2
Hummer , 2
Daewoo , 2
Corvette , 2
Lexus , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Proton , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:41
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 25.00€

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:21
Linku:
,

Audi a6 2.5

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:05
Linku:
Shitorja ,

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:40
Linku:
Shitorja ,

Rent a Car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:34
Linku:
Shitorja ,

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 22:57 ,

525D rks manual mpacet full opcion shitet ndrro

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:52 Shitorja ,

Vw Golf 7 2.0 TDI 4Motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:51 ,

Golf 2 1.6 dizell URGJENT

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 ,

SHES GOLF 2 DISELL 1.9 TDI 1 VIT RKS 89 VITI

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:49 ,

Vw Golf VII GTD 2018����

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:28 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION ECO NRRIM I MUNSHSHUM

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 Shitorja ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT 2012 / ME DOGAN

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:25 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 ,

Golf 2.0 Tdi 2019 Model

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:09 ,

Shitet golf 6 stayle viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:07 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:05 ,

GOLF 5

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:01 ,

VW Passat 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:01 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI - KLIMATRONIK - 6 SHPEJTSI - TEAM - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:53 ,

Golf 6 2.0 Bluemotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 ,

golf 6 automatik 2.0 gtd disell

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:48 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI 1 BREGAZNI UNITED 2008 FULL EKSTRA

6 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 09.2021. KLIM AC

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:47 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 09.2021 KLIM AC SHIBER

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:45 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI RKS 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Golf VI 2.0 TDI BMT TEAM

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 ,

Golf 2

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:28 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:27 ,

Audi A3 1.6 Benzin Viti 2003 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€ + 383 44 838 8

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:26 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:26 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:25 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:25 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 GTD Viti 2014 Rks 6 Muj Veq 13.999€ + 383 4

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Golf 7 2.0 Tdi Full ekstra 2013

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16 ,

Golf 2 1.6 turbo-dizell rks i skanduar

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:11 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI MANUAL 2010 RKS 2 MUJ

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

VW GOLF VI / 2.0 TDI Automatik DSG 140Ps

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:59 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell turbo ne gjendje te rregullt

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:58 ,

GOLF VI GTD AUTOMATIC 2.0 TDI 125 KW 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2013 127146 KM ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:54 ,

Shes golf VII 2.0 tdi automatik 2016 viti 045505565

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

AUDI-Q5-2.0-TDI-Quattro-AITOMATIK

12 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:51 ,

Golf 2 turbo dizel 1.9,viti 1986 regjistrim deri 06.04.2022

1 150 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 2.0 golf 2.0

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione