Golf 3 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3781
Audi , 59
Opel , 55
Renault , 29
Fiat , 23
BMW , 21
Seat , 16
Peugeot , 14
Škoda , 11
Ford , 11
Acura , 9
Wiesmann , 2
Hyundai , 2
Rover , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 2
GMC , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
MG , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3 1.9,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 1.9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:43 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Golf 5 1.9 TDI viti 2004 rks ne gjendje shum te mir

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:31 ,

Shes Golf 3 1.9 TDI RKS 94

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

VW GOLF 3 1.9 TDI SYNCRO 4x4 PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

GOLF 3 DISEL 94 RKS 8 MUAJ KLIME FUNKSIONALE

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:53 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI RKS 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI - KLIMATRONIK - 6 SHPEJTSI - TEAM - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 ,

GOLF 4 1.9 TDI 66 Kw PA TKUQE - SERVISET E KRYME “ GOGI “

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 ,

golf 3 1.9 disel

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

vw golf 3 1.9 dizell rks deri ne fund qershorit 92

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:56 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:28 ,

I SHITUR FLMM����

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 ,

Golf 3 1.9 Dizell , RKS 1 vjet

990 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:03 ,

Shes audi a 6 dizell

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

VW Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

SHKODA 1.9 DIZELL,RKS 7 MUAJ,VITI 2000

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS 3 MUJ VITI 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI I KUQE KLIM RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:04 ,

Golf IV 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:33 ,

Sallon olsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:07 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

VW Golf 3

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

Golf 3 tdi 1.9 Rks 1 vit me klim

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:00 ,

GOLF 3 TDI 1.9 RKS 1 VIT ME KLIM

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:27 ,

Shitet golf 3 1.9 dizell fabrikisht rks 94 12vite nje pronar

799 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:19 ,

golf 3 1.9 tdi viti 94

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

Motorr.1.9.tdi.(i).per.audi.a4.b5.pasat.b4.golf.2.3.

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:33 ,

Motorra.1.6.dizell.golf.2.3.gjeta.audi.komba.t2.t3.

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:26 ,

SHES GOLF 4 1.9 Tdi (DI) TE KUQE 6 SHPJTESI RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:14 ,

Golf 3 1.9

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:09 ,

Shes golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

Shes Golf 3 1.9 Tdi Vp 97

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

Golf 3 1.9 Tdi viti 94 regjistrim edhe 8 muj

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:14 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:18 ,

shitet golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:36 ,

Shes veturen VW Golf 3 1.9Tdi

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 ,

VW Bora 1.9 TDI AUTOMATIK 9 muj RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:09 ,

Golf 2 1.9 tdi

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:13 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 20:25 ,

golf 3

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 1.9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione