Golf 4 2000 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 16
Renault , 11
BMW , 10
Audi , 7
Fiat , 4
Ford , 3
Nissan , 2
Seat , 2
Mazda , 1
Wiesmann , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 2000,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 2000 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:02 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:40 ,

Golf 4 1.9 SDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:02 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:28 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 12:04 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 12:25 ,

VW GOLF IV 1.9 SDI DIZEL RKS 7 MUAJ - 2001

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Maj 03:44 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 66 KW 90 PS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:04 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 7/2021

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 00:45 ,

Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 22:26 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 66 KW 90 PS

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 11:50 ,

Shitet golf 4 1.9 tdi 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 13:36 ,

golf 4

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:10 ,

Golf 4

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:36 ,

Uuu Shitt VW GOLF 4 1.9 TDI (i) Tkuqe 81KW 110PS RKS 3 MUAJ

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 02:08 ,

GOLF 4 1.9 TDI 1VIT MUJ REGJISTRIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 18:36 ,

GOLF 4 1.9 TDI 1 VIT REGJISTRIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 11:56 ,

Golf 4 t di

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 17:38 ,

Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 10:10 ,

Mercedes c cdi2.2vit 2000.rks skdut ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 20:27 ,

GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 15:26 ,

VW Golf 4 1.9 TDI i Regjistruar RKS (1 VIT) Full Extra -2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 00:26 ,

U SHIT FLM ��������

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:12 ,

Wv Golf 1.9 TDI (i)

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:25 ,

Shes golf 4 1.9 dizell

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Mar 09:47 ,

Golf 4

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 00:07 ,

Shes golf 4 1.9 dizell klimatronik

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Mar 20:49 ,

Shes golf 4 1.9 dizel

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Mar 17:19 ,

Ushittt ��

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 18:14 ,

U SHIT - VW GOLF IV 1.9 TDI - 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 08:34 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI -- AUTOMATIK -- 1 vit rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 18:12 ,

Vw Golf 4 diesel 1.9

4 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 10:00 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 10:00 ,

U shit

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 10:00 ,

U shitt

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 21:26 ,

Golf 4 1.9 TDI viti ne fund 2000 regjistrim 9 muj

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:22 ,

Golf 4

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 08:43 ,

Golf 4

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:24 ,

VW Golf 4 4x4

1 990 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 17:48 ,

Uuu Shittt VW GOLF 4 1.4 16v BENZIN RKS 10 MUAJ ME KLIM 2000

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 17:55 ,

Golf 4 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 00:29 ,

Golf 4 Tdi

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 21:27 ,

Shes passat 2 1.9 matorr 2000

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 19:23 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 09.2021 KLIMATRONIK EDITJON

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 15:47 ,

Pikap

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 11:37 ,

Caddy 2000 frigorifer 1.9TDI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 23:16 ,

Shes passat 2 Dizell

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 16:50 ,

Shes Golf 4

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 2000 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione