Golf 5 2004 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 61
Audi , 21
Peugeot , 19
BMW , 16
Ford , 9
Renault , 8
Fiat , 7
Kia , 4
Mazda , 2
Seat , 2
Hyundai , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Lincoln , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 2004,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 2004 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:30 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:07 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:33 ,

SHES GOLF 4.TDI 2001.ME 6 SHPEJTSI.

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:33 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG ndrrim me golf 5 auto

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:07 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Golf 5, 1.9 tdi,viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 22:15 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 07:56 ,

GOLF 5 2.0 TDI Sport line SHUM I MIR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:18 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 15:53 ,

Golf 5 1.9 dizell 2004 3 dyr

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 15:06 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:10 ,

Fiati shitet dhe ndrrohet

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 00:08 ,

Shes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:56 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:26 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 09:37 ,

SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 VITI 2004

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 20:33 ,

Shitet vetura golf 5 2.0tdi 6 shpejtsi

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:58 ,

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 12:27 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:23 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 01:07 ,

⚠️⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️⚠️��

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 01:07 ,

⚠️BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT BLLOKUNE⚠️⚠️

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Pri 00:27 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT NDESHJE PA DOGAN ⚠️⚠️

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 00:09 ,

BLEJM VETURAT PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT ⚠️⚠️��

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 00:04 ,

I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 08:20 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33......049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Pri 08:19 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 08:14 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 01:20 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 11:55 ,

⚠️BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN ⚠️��

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 08:49 ,

Golf 5 1.9 TDI 2004 RKS

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 12:18 ,

Shes vw golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 01:11 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 18:56 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:33 ,

Shes Golf 5. TDI 2.0, 2004 Manual 6 shpejtsi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 17:39 ,

Shitet Golf 5 FSI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 2004 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione