Golf 5 2005 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 29
Audi , 22
BMW , 13
Peugeot , 7
Renault , 6
Seat , 4
Škoda , 4
Citroën , 4
Ford , 4
Kia , 3
Fiat , 3
Jeep , 3
Smart , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 2005,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 2005 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:29 ,

Opel combo 1.3 tdci 5 ulse boj ndrrim me golf 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:31 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:49 ,

WV T5 1.9tdi 2005 RKS

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

4 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:49 ,

GOLF 5 1.9 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:05 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI -2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:05 ,

Shitet Golf 5

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI VITI 2005 RKS 1 MUJ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:11 ,

SHES GOLF 5 2.0 TDI SPORT LINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:18 ,

GOLF 5 1.4 BENZ ME 10 MUJ REGJISTR.2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 22:06 ,

I rezervuar

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 18:34 ,

GOLF 5 2.0 TDI Sport line SHUM I MIR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:40 ,

GOLF 5PLUS 1.6FSI RKS 10muj

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 11:46 ,

KIA Sorento 2.5 CRDi Viti 2005 AUTOMATIK 4x4 RKS Klimatronik

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:19 ,

GOLF 5 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 09:47 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 03:05 ,

Golf 5

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:59 ,

Gollf V

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 15:00 ,

VW GOLF 5 1.9

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:14 ,

Volkswagen Touran 2.0 tdi DSG

5 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 09:41 Shitorja ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG rks 5 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 21:36 ,

Shes Golf 5 Plus 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 21:28 ,

shes golf 5 1.6 fsi u shit flm merr jep

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:27 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 12:08 ,

Vw Golf 5 Plus 1.9 77KW 105PS

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

Golf 5 1.9 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 14:29 ,

Shes - Touran 2.0 TDI * DSG 7 Ulse *

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:00 ,

Golf 5

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 16:00 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:49 ,

SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI VITI 2005 RKS 1 MUJ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 12:12 ,

SHES PJES PER JEEP LIBERTY 2.8 CRD AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:20 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:32 ,

Vw Golf 5 plus 1.9 TDI 2005 ne gjendje te mir

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 ,

shes golf 5 1.6 fsi 1 vjet rks

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:16 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:34 ,

Golf 5+ TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 08:21 ,

BLEJ golf 4 golf 5 pa dogan viti 2001 2005 DISSEL

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 02:55 ,

VW Pasat 1.9 TD(i) 96kw(131ps) V.P 2005

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 14:16 ,

golf 5 1.9 TDI 6 shpejci rks 6muj viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:14 ,

golf 5 plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 08:57 ,

Shes Golf 5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 17:31 ,

Golf 5 plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 13:45 ,

Golf 5 GTI

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:12 ,

III SHITUR VW GOLF 5 1.9TDI 2006 RKS FULL

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 15:23 ,

SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI VITI 2005 RKS 10 MUJ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 2005 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione