Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 plus - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 92
BMW , 30
Opel , 15
Seat , 9
Peugeot , 8
Renault , 7
Ford , 6
Škoda , 4
Citroën , 4
Fiat , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Dacia , 1
Zastava , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 plus,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 plus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:30
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW POLO BLUEMOTION I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI FULL I DOGANUAR 2016

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR FULL OPSIONE

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 Vetura , Mitrovicë

GOLF 5 PLUS 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIK RKS

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:45 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2013 RKS SUPER GJENDJE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:22 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI - GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:21 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:14 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 -2.0 TDI-Automatik-DSG- Pa Doganë

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:13 Vetura , Prishtinë

Vw Polo -7- 1.4 TDI viti 2016-facelift-me Dogane te pagume

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

PIKAP VW CADDY 1.9 TDI RKS 2010

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Vetura me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:42 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 vetura me Qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 WV Sharan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:32 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:32 Shitorja Vetura , Besianë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:31 Shitorja Vetura , Gjilan

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:31 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:31 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 plus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione