Golf 6 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5073
Audi , 278
Opel , 229
BMW , 190
Peugeot , 77
Renault , 59
Ford , 54
Fiat , 52
Citroën , 47
Seat , 35
Škoda , 21
Hyundai , 13
Jeep , 13
Alfa Romeo , 12
Smart , 12
Land Rover , 10
Mazda , 9
Toyota , 7
Acura , 7
Chevrolet , 7
MINI , 6
Nissan , 5
Kia , 5
Volvo , 5
Porsche , 5
Rover , 4
Lancia , 4
Chrysler , 3
Aixam , 3
TVR , 2
Suzuki , 2
Wiesmann , 2
Ssangyong , 2
Dodge , 2
GMC , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1
KTM , 1
18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:36
Linku:
,

VW Golf 6 Plus TDI, Automatik, DSG, 2012

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 14:21
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 20:25
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:30 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:28 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DIZELL / VITI 2000

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:28 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:28 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:26 ,

Golf 5 2.0 tdi 6 shpejtesi me LIBER servisi klimatronik

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

Audi a4 2.7 Automatik Diesel 2007 3x S-Line

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

Golf 6 2.0 tdi DSG-AUTOMATIK 2012 i sapo doganuar

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

Passat b7 1.6 TDI Automatik 2013 Pa Dogan

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:26 ,

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 9 MUAJ

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 ,

Golf 2 1.9 Turbo Diesel

950 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:25 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

Cabrio Renault Megane 1.9 Diesel 1 VIT RKS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:25 ,

Citroen c5 3.0 Benxin Automatik RKS

1 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:22 ,

SHITET GOLF 6 1.6 TDI 2010 MODEL TEAM

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:21 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 2010 DOGAN DHE HOMOLOGIM

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

Golf 5

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:13 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:12 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:11 ,

320 shitet ndrrohet me vetura rks ose pa dogan per pjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:11 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Golf 6 2.0 tdi 140 ps modeli Style Blumotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:09 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:07 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

SHES GOLF 6 PLUS 2.0 DIZEL VITI 2010

78 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:55 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI DIESEL AUTOMATIK FACELIFT VITI 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

SHITET CITROEN C3 1.4 HDI DIESEL

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps rks 1 vit

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim