Golf 6 2011 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 26
BMW , 15
Opel , 11
Škoda , 7
Seat , 6
Peugeot , 5
Ford , 3
Fiat , 2
Acura , 2
Citroën , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 2011,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 2011 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 11:00 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 ,

Golf VI 2.0 TDI BMT TEAM

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

Vw polo 1,6 TDI blumotion viti 12.2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 ,

Vw golf 6 team 2,0 tdi 140 ps 6shpejsi viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Golf 6 plus

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 ,

VW Golf 6 2.0 GTD AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

BMW 530D 258 Ps M Paket

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:04 ,

BMW 530 D M Paket 258 Ps 2011

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 ,

Opel insignia automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:31 ,

Golf 6 , 2011 , 1.6 tdi pa dogane .

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

Golf 6 GTD viti 2011 Full GTD

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI i vitit 2011 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI STYLE DSG 2011 ME DOGAN

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 ,

VW Golf 6 1.6 TDI DSG Automatik Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

Shitet Golf 6 R_Line 2.0 TDI Automatik DSG 2011 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 ,

Golf 6 1.6 TD(l) 217Km. 12/2011

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

Histora e veturës

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Golf GTD 160mi Km Me Libra Pa Dogan!!

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:22 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

Vw golf 6,dizell, i doganuar,viti 2011

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 ,

Golf 6 2.0 tdi 2011

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

Golf 6*1.6TD(I)* Viti12/2011, 217Km.

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

VW GOLF 6 Comfortline

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 2011 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

golf 6 2011 Golf 6 2011

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione