Golf 6 2012 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 16
Opel , 13
Audi , 8
Peugeot , 6
Škoda , 5
Citroën , 5
Seat , 4
Renault , 4
Ford , 3
Kia , 2
Fiat , 1
Honda , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 2012,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 2012 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 22:14 ,

Golf

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:13 ,

SEAT LEON 2.0 TDI FR LOOK DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:12 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:10 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:10 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 166.000 KM I DOGANUAR 2012

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:08 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT 4 MATIC AUTOMATIK 2012

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 ,

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI I DOGANUAR 2012

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2012.match

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:54 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:53 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 ,

Golf 6 2.0 DSG

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

Golf 6 2.0 automatik RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Golf 6 2.0 TDI -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 ,

Shes golf 6 viti 2012 dizell 1.6 me 180 Mij te garantume

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:26 ,

GOLF 6 2.0 TDI DSG

8 666 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:21 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Trendline Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:36 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:33 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI 77kw model 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:31 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:25 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 ,

Vw golf 6 team 2,0 tdi 140 ps 6shpejsi viti 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

VW Golf 6 2.0

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Shitet Golf 6 1.6 TDI Confortline 2012 me Dogan e Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:42 ,

Golf Vl GTD 2012 160Mi km Me Libra

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:40 ,

Shitet Golf 6 R_Line 2.0 TDI Automatik DSG 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Golf 6 1.4 TFSI (TFSI)

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:00 ,

Golf 6 1.6 Tdi Model Match pa dogan

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:38 ,

Golf 1.6 Tdi viti 2012 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 ,

Golf 6 - 1.6 TDI DSG Viti 2012 veq me Dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

shes golf 6 1.6 tdi me dogan te paguar 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:20 ,

VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW Golf 6 Kombi 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

Vw Golf 6 2.0Tdi Dsg Xen Nav

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Shitet Golf 6 2.0 103Kw 140Ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:47 ,

Shitet Golf 6 2.0 103 Kw 140Ps

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Shitet Golf 6 2.0 Model Style 2011 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

GOLF 6 AUTOMATIK DSG 2012 I DOGANUAR

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Match -12

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 2012 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione