Golf 6 GTD | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 34
Audi , 16
BMW , 9
Seat , 4
Ford , 2
Škoda , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Sot 07:39 ,

Golf 6 GTD 2.0 tdi 170 PS Automatik DSG F1

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

Golf 2.0TDI GTD Automatik full opsion 2011

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:37 ,

GOLF 6 AUTOMATIK/DSG,RKS 1 VIT,STYLE-TIP-TOP 2010.

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 ,

VW Golf VI 2.0 TDI GTD Viti 2010 Manuel RKS 200 PS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:55 ,

GOLF 6 2.0TDI AUTOMATIK DSG SPORTLINE FULL OPSIONE

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:48 ,

BMW 320d AUTOMATIK (184ps), Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 ,

BMW 120 D Facelift 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:42 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:41 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 ,

Golf 5 2.0 GT Sport!

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:27 ,

Golf 6 GTD

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:29 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0 GTD 2012 ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 ,

BMW 530D X DRIVE LUXORY LINE AUTOMATIK PA DOGAN

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:00 ,

VV GOLF6 2.0 TDI GTD DSG AUTOMATIC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim