Golf 6 dsg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1115
Opel , 11
Audi , 10
Seat , 6
BMW , 5
Ford , 4
Škoda , 3
Citroën , 2
Daihatsu , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 dsg,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 dsg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:19
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:45 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:23 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2012.match

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:22 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:19 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI DSG 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:18 ,

VW GOLF 6 2.0 GTD DSG 2010

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

VW PASSAT 2.0 TDI CC KLIMATRONIK ULSE GJYSEM LEKUR - 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG 2011 me Lleda me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 ,

SHITET GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:40 ,

GOLF 6 GTI TURBO DSG F1 AUTOMATIK FULL EXTRA RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:34 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

VW Golf 6 2.0 DSG Automatik Highline 140 Ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

GOLF 6 GTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:57 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2012 - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:10 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:03 Shitorja ,

VW Golf 6 Variant AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:52 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI DSG 2011 sapoardhur����me dogan

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI DSG COMFORTLINE VP.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

GOLF 6 DSG 2.0 vp 2011 regj i pare ne RKS

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 ,

Rent a car SEVEN GOLF 6 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:56 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:53 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 ,

Golf 6 - 1.6 TDI DSG Viti 2012 veq me Dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

Touran 2.0 TDI DSG 2013 hig/line isapo doganuar nga zvicrra

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Shitorja ,

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI-Diesel DSG-Automatik-13

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:27 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:26 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:21 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:19 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:16 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

SEAT LEON ST 1.6

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:13 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:12 ,

VW Golf VI 2.0 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 ,

Golf 6 1.6 Tdi Automatik DSG 2009 Full Opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:13 ,

GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

SEAT LEON FR 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Mercedes ML 320 CDI-Automatik-RKS

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 dsg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 DSG në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • golf 6 dsg në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • golf 6 dsg në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf 6 DSG në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Golf 6 dsg në kategorinë Makina
  • Golf 6 dsg 2.0 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione